Novomanželka Maria Menounosová je posledná hviezda, ktorá zvažuje náhradnú starostlivosť

V prípade, že ste boli zaneprázdnení z novoročných osláv 1. januára, tu je trochu potenciálne zmeškaných správ: Maria Menounosová sa vydala naživo v televízii v Times Square.

39-ročný bývalý E! hostiteľ a jej teraz-manžel Keven Undergaro, 51, zviazaný uzol počas Silvestra špeciálne Fox a teraz sa otvára o jej plánoch pre materstvo.

maria Menounos Surrogacy
Dimitrios Kambouris / Getty Images

Hovorí Menounos ľudia že načasovanie sa cíti správne pre dieťa. Pôvodne plánovala IVF, ale bola diagnostikovaná s benígnym mozgovým nádorom v lete 2017. Odvtedy sa zotavila, ale musí ju pozorne sledovať, aby sa uistil, že sa znovu nezvýši.

“Boh to všetko dal na svoj dosku dokonale,” hovorí ľudia. “Neviem, čo sa stane. Konkrétne Menounos si nie je istý, že tehotenstvo je pre ňu najlepšou voľbou, najmä vzhľadom na jej zdravotnú anamnézu.

SÚVISIACE: 15 rodičov celebrít, ktorí používajú náhradnú starostlivosť

“Potrebujem pracovať s lekármi, aby som zistil, či otehotnenie je najchytřejší,” hovorí. “Mám nejaké deti v mrazničke, možno implantujeme. Ale ak nie, budeme sa zaoberať náhradou. “

V rozhovore Undergaro potvrdzuje, že pár sa snaží rozšíriť rodinu. “Rozhodne chceme deti,” hovorí. “Ale som veľmi znepokojený tým, že prechádzala počas tehotenstva a ja by som rada skúmala (používať) náhradníka, pretože jej telo bolo cez peklo. Chcem dieťa zúfalo, ale nechcem, aby bola ohrozená jej zdravím.

SÚVISIACE: To je to, čo je naozaj rád Surrogacy

Menounos je zdravý, hoci od júla nemá magnetickú rezonanciu a vidí, čo má budúcnosť. “Naozaj verím, že Boh má plán,” hovorí. “Ak mám mať dieťa, stane sa to. Ak nie, možno ma chráni pred týmto nádorom. “

Menounos a Undergaro sa budú tento mesiac zaoberať možnosťami náhrad.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 + = 28

map