Ó áno! Cieľom je získať Sephora-esque človeka

Nie je nič viac hypnotizujúce než Targetove krásy. Rýchly výlet zachytiť niektoré dôležité domácnosti sa môže ľahko premeniť na neplánovanú exkurziu v hypnotizujúcich kozmetických poliach. Predstavte si však, ak by boli nastavené riadky na radoch kozmetických výrobkov, rovnako ako stanice v Sephore – žiadne úzke uličky a vysoké policové steny, jednoducho dostupné stanice, naplnené všetkými vašimi obľúbenými kozmetickými produktmi.

No, tvoje sny sa chcú stať realitou. WWD že do konca tohto mesiaca (to sa deje práve teraz), spoločnosť Target zmodernizuje pôdorysy v 75 obchodoch v Spojených štátoch, čo im prináša luxusnú atmosféru ako niektoré z našich najobľúbenejších obchodov. Takže teraz sa nebudete musieť obávať chytenia nesprávneho korektora alebo rúžového odtieňa, pretože Target tiež realizuje lepšie osvetlenie a áno, budete môcť aj vzorky.

VIDEO: Už ste videli novú kolekciu Home Decor Target s čipom a Joannou Gainesovou?

 

Je to určite hra na zmenu krásy svete drogérie. A je tu ešte úžasnejšia správa. Cieľ tiež zvýši ponuku produktov spoločnosti E.L.F. Kozmetika a žeravé štúdio (exkluzívna linka K-krásy od Glow Recipe). A čerešničkou na tortu: Cieľ testuje skutočný NYX Brow Bar v jednom z jeho miest v NYC. Čo sme urobili, aby sme si zaslúžili všetku takúto dobrotu, Target?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 − 57 =

map