Čo bakalár Arie Luyendyk Jr naozaj myslí o 14-ročnom veku Rozdiel s Bekah M.

Keď je táto sezóna obsadená Bakalár bol prepustený minulý mesiac, spisovatelia bakalárskeho národa rýchlo poukázali na to, že vek jedného súťažiaceho – Bekah M. – tajne chýbal v jej profile. A teraz vieme prečo.

Počas romantického stretnutia jedného dňa na dnešnú epizódu je fetišká holička z Fresna, ktorá má na nohách konečne odhaliť jej vek Arie Luyendyk Jr v najväčšom možnom Bekahovom režime. “Počkajte, viete, koľko rokov som?” Spýtala sa Arie na večeri a nakoniec odhalila, že má iba 22 rokov a je o 14 rokov mladšia ako 36-ročný pretekár.

Hoci sa Arie nesnaží skrývať svoj prvý šok k tomuto dátumu – môžete prakticky vidieť, ako robí duševnú matematiku o ich vekovom rozdiele v tomto klipu – povedal nám, že pokiaľ ide o Bekah a všeobecne sa datuje, vek naozaj je len pre neho.

Arie Bachelor - Embed - 4
Courtney Kugel / ABC

SPOJENÉ: najsexiálnejšie, čo môžete nosiť na prvý deň, podľa bakalára Arie Luyendyk Jr.

“Vek nikdy nebol pre mňa faktor vo vzťahoch,” povedal Luyendyk Jr V štýle minulý týždeň, keď sme sa s ním stretli o aktuálnej sezóne. “Niektoré ženy sú vo veku dvadsiatych rokov veľmi vyspelé, rovnako ako niektoré z nich v polovici tridsiatych rokov nie sú vyspelé. Je to viac o: Je táto osoba pripravená na ďalší krok vo svojom živote? A sú pripravení usadiť sa a vziať si? “

pre-bakalár, Luyendyk Jr. povedal, že jeho priateľky majú vekové rozmedzie. “Som mladší, som starší. Minulý rok som krátko datoval ženu, ktorá mala 47 rokov, “povedal nám.

VIDEO: Arie Learns Bekah M. je 22

 

Napriek tomu je ťažké si nevšimnúť, že tohtoročný bazén dámy je trochu mladý pre 36-ročného muža, ktorý chce usadiť sa, mať rodinu a nosiť vesty.

Iba šesť z 29 žien, ktoré ABC vybralo pre Luyendyk Jr., bolo taktiež v tridsiatke, pričom najstarší bol Lauren J., 33-ročný nedávny magisterský absolvent Louisiany, ktorý bezstarostne poslal balenie v prvej noci. Zvyšok je v ich dvadsiatich rokoch, pričom najmladší je Bekah, 22 a Maquel, fotograf z Utahu. 23. Zklamávajúc, v skupine nie je žiadny cougar, čo by mohlo byť skôr dôkazom pre lietajúci gauč ABC než Luyendyk Jr. aktuálne dátumové predvoľby.

Arie Bachelor - Embed - 3
Courtney Kugel / ABC

Súvisiace články: Neil Lane odhaľuje, aké je to, aby dizajn Engagement Rings pre Bakalár

Luyendyk Jr. tvrdí, že pokiaľ ide o Bekah alebo o akúkoľvek inú dievčinu, vždy bude kompatibilita viac ako vek. “Ak je náš životný štýl, to je najväčšia vec,” povedal. “Nie som typ človeka, ktorý by rád chodil na mesto tri noci týždenne. Mám tichší život. Pre mňa je viac než čokoľvek iné, je to o tom, ako zrelý človek je v ich životnom štýle. “

Dúfame, že Bekah je pripravený na pár útulných nocí.

Bakalár v pondelok v noci o 8.00 hod. na ABC.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 80 = 85

map