Čo by som vyzeral s treskami? Skús si ich!

“Mám dostať tresky?” je jednou otázkou, ktorú neustále kladieme na našu rodinu, priateľov a kaderníkov. Rozhodnutie dostať okraj je vždy ošemetné, pretože neexistuje žiadny spôsob, ako skutočne povedať, aké tresky budú vyzerať na vás, kým ich vlastne nemáte.

Teraz získavanie nástrah je menej riskantné vďaka nášmu Nástroji na tvorbu hollywoodskych nástrojov. Odovzdaním fotografie, aby ste si ju mohli vyskúšať, môžete vidieť, ako sa budú robiť rôzne rany s tvarom tváre predtým, ako sa uskutoční schôdzka salónu. S vyše 100 štýlmi v našom nástroji na vyzdobenie si môžete vybrať, zbytočne hovoríte, že máte možnosti v oddelení bangov.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

Už ste sa niekedy opýtali, či by ste mohli vytiahnuť tupé okraje Kerryho Washingtona alebo záclony Jennifer Lopeza? Máme všetky vaše obľúbené štýly celebrity bang na testovanie v našom nástroji. Zacvaknite si a potom začnite kliknutím sem.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map