Čo je čistá hodnota Chrissy Teigenovej?

Jednoduché a jednoduché: 32-ročné Šport ilustrovaný Plachý obal dievča-obrátil-kuchárka autor Chrissy Teigen získal viac ako len oddaný fanúšikovskej základne v priebehu rokov.

Vďaka sérii projektov – od odporúčaní po vystúpeniach až po spoluprácu – bol model dokončený Forbesv roku 2017 je najvyššie vyplácanými modelmi na svete na treťom mieste. V tom roku získala 13,5 milióna dolárov a vzhľadom na to, že udržala pracovný tok (a potom niektoré), odhadujeme, že jej čistá hodnota zostane niekde v tomto približný. 

Áno, Teigen v poslednej dobe spravila novinky o svojich častých aktualizáciách v materstve – ona a manžel John Legend sú rodičia Luny, 2 a Milesovej, takmer 3 mesiace – ale spočiatku si nabrala Twitter sledovateľov nielen kvôli jej smiešnym úderom, ale tiež pre modelovanie koncertov so značkami ako Tresemmé a BECCA, ktoré prispievajú k jej čistému objemu. Okrem toho je hostiteľom Lip Sync Battle a pripravuje sa na uvoľnenie následných opatrení na jej úspešnú kuchársku knihu chute, čo v auguste 2016 urobilo z predaja najlepších predajcov zoznam potravín a diét New York Times na č. 3.

SÚVISIACE: Čo je Microshading? Táto liečba obočia trvá ešte dlhšie ako mikrobladenie

Je zábavné, že Teigen vie, že ľudia hovoria o svojich plemenách – a ona je prvá, ktorá ich bráni. Vo februári používateľ Twitteru navrhol, aby trávila iba peniaze legendy, na ktoré odpovedala tak, že by mohla iba žena v hodnote miliónov: s obrazovkou svojho vysokého poradia na vyššie uvedenom zozname Forbes.

výložník.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map