Čo je čistá hodnota spoločnosti Beau Tristan Thompson v knihe Khloé Kardashian?

Chloe Kardashian a jej báseň Tristan Thompson sa pripravujú na život ako rodičia spolu s ich novou dievčatkou a spôsobuje veľa ľudí,.

Zatiaľ čo Kardashian strávil veľa svojho života pevne v centre pozornosti, Thompson mal iný vzostup k sláve v jeho basketbalovej kariére, aj keď to nebolo menej lukratívne.

tK
Tristan Thompson / Instagram

Podľa Yahoo Finance má Thompson čistú hodnotu približne 8 miliónov dolárov. Na stránkach sa uvádza, že Kardashian sa odhaduje na obrovské 40 miliónov dolárov, prinajmenšom tak kombinované, že majú celkovú čistú hodnotu takmer 50 miliónov dolárov.

Časť Thompsonových 8 miliónov dolárov pochádza z jeho kariéry v NBA. Zatiaľ čo niektorí hráči ako Kardashianov ex Lamar Odom zarábajú za približne 30 miliónov dolárov, Thompson stále jemne ladí svoj odkaz na basketbalovom ihrisku.

“Keď je žena milovaná správne, stane sa desaťkrát ženou, ktorú predtým bola” Ďakujem ti moja láska ❤️

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Khloé (@khloekardashian)

Napriek tomu, s jeho hviezdou na vzostupe a novým dieťaťom na ceste, nebolo by prekvapujúce, keby toto číslo naďalej rástlo ešte väčšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 4

map