Čo je čistá hodnota spoločnosti Karlie Kloss?

Uh, biznis myslenie … zamilujte sa?

V prípade návratu na internet po detoxikácii sociálnych médií Ariana Grande, tu je veľká aktualizácia: Karlie Kloss je zasnúbený! Model superstar povedal áno starému priateľovi Joshua Kushnerovi, podnikateľovi a investorovi, ktorého bratom sa stane poradca Bieleho domu Jared Kushner. Malý svet!

Kloss, predpokladáme, sa musel páčiť na krásny pohľad Jozuu, ale aj skutočnosť, že rovnako ako ona má svoje spolu. Okrem toho, že prešiel každou dráhou z New Yorku do Paríža a podpísal zmluvu o modelovaní so značkami ako Adidas, Swarovski a Express, Kloss je tiež šéfom v zasadacej miestnosti.

V roku 2015 spustila Kode With Klossy, neziskové, ktoré učí dospievajúce dievčatá, ako kódovať a “stať sa lídrom v technike.” A ak to nestačilo, pravidelne zdieľa obsah na YouTube s viac ako 700 000 účastníkmi a začala hovoriť show na Freeform v minulom roku. V decembri 2017, Forbes pridala ju do svojho portfólia 30 do 30 rokov.

Kto je Josh Kushner, snúbenica Karlieho Klossa?

Tak koľko je podnikateľ so toľkými projektmi? V roku 2014 sa na nej dostala Forbes najvyššie zaplatených modelov za zisk za 4 milióny dolárov vopred a v roku 2017 sa počet viac ako zdvojnásobil na 9 miliónov dolárov. Zatiaľ čo je to len odhad parku, Klossova neoficiálna čistá hodnota je okolo 20 miliónov dolárov.

Vzhľadom na to, že jej nová snúbenica spoločnosť Oscar je od apríla 2017 hodnotená na úrovni 2,7 miliárd dolárov, je bezpečné povedať, že tieto dva nemusia mať obavy pri pridávaní guacu k ich objednávke Chipotle.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map