Čo je Melania Trumpova čistá hodnota?

Melania Trumpová môže v súčasnosti držať titul Prvá dáma, ale už dávno predtým, ako zdieľala politické názory cez saká a povzbudzovala deti, aby boli “najlepšie”, Melania bola zaneprázdnená vlastnou kariérou.

Trump (née Knauss) sa stretol s obchodníkom Donaldom (možno ste o ňom počuli) na párty v New Yorku v roku 1998, kedy bol ešte ženatý s Marlou Maples a sedem rokov neskôr v roku 2005 viazal uzol. Donald otvoril dvere pre ňu profesionálne (zadajte: Melvinove časopisy a šperky QVC a nešťastnú líniu na starostlivosť o pleť Melania Caviar), predtým, ako sa stretli.

Melania začala modelovať vo svojom rodnom Slovinsku v 16 rokoch a podpísala s agentúrou v Miláne o dva roky neskôr. V roku 1996 jej kariéra odviezla na Manhattan, kde sa stretla so svojim budúcim manželom.

Prirodzene, Melania (tretia manželka Trumpovej) podpísala predbežnú dohodu pred jej manželstvom so súčasným POTUSOM. Trump povedal New York MagazinJeho manželstvo s Melaniou bolo posilnené ich predvolebami: “Je to tvrdý, bolestivý a ošklivý nástroj,” povedal. “Ale príde čas, keď budete musieť povedať:” Darling, myslím, že ste veľkolepý, a hlboko sa o teba starám, ale ak to nepôjde, je to to, čo dostaneš. “” Ach, taká romantická.

SÚVISIACE: Pretty v sedadle pre pasažierov: Prečo sú ženy v silových pozíciách pri pohľade na ženský odtieň?

Podľa všetkého Melania má čistú hodnotu 50 miliónov dolárov a viaže ju s Jackie Kennedy ako FLOTUS s najsilnejšou (peniazmi).

prezident Trump Welcomes King Abdullah And Queen Rania Of Jordan To White House
Pool / Getty Images

Obe bývalé manželky Trumpovej (Ivana Trumpová a Maples) napadli svoje pre-nupy v čase ich odlúčenia. Konečná návšteva Ivany bola 14 miliónov dolárov, 350 miliónov dolárov ročne výživné, a ďalšie platby na podporu detí vo výške 300 000 dolárov ročne pre svoje tri deti. Dostala aj veľkorysú výplatu nehnuteľností, ktorá zahŕňala byt Trump Plaza a pár Greenwich, Connecticut domov. Maples, na druhej strane, sa nakoniec usadil len za 2 milióny dolárov, čo zahŕňalo náklady na súkromné ​​školné a ďalšie výdavky na dcéru Tiffany.

Ak by sa Melanie a Donald mali oddeliť, nie je jasné, čo by mala nakoniec získať – aj keď s predsedníctvom na čiare, očakávame, že výplata bude dosť veľká.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 − = 5

map