Čo je správne Meow: Hello Kitty dostane svoju vlastnú líniu Beats od headsetov

Tento rok je 40. výročím Hello Kitty – významným míľnikom pre najkrajšiu mačku (alebo dievča?) Sanrio a zdá sa, že každý slávi. Len v tomto roku Hello Kitty získala impozantnú spoluprácu, vrátane Dylan’s Candy Bar, Vans a Sephora (nehovoriac o ťažkej pamätnej knihe konferenčného stolíka a trojdňovej Hello Kitty Con v jej cti).

SOUVISLOSTI: Cool Cat Alert: Hello Kitty oslavuje sústruženie 40 s knihou na konferenčnom stole

A teraz môže pridať ďalšiu k svojim roster-obmedzené vydanie Hello Kitty slúchadlá urobil v pradenie-partnerstvo medzi Sanrio a Beats od Dre. Kolekcia sa skladá z dvoch štýlov: slúchadlá “Hello Kitty Solo2” a slúchadlá “Hello Kitty urBeats” s diakritikou so svojimi podpisovými lučičkami a dodávajú sa v čarovnom červenom puzdre Hello Kitty.

Ahoj Kitty x Beats by Dre
Zdvorilosť

Od dnešného dňa je kolekcia Hello Kitty x Beats k dispozícii! Superfans, vytiahnite svoje labky – slúchadlá ošetrené Hello Kitty (250 dolárov) a slúchadlá (150 dolárov) sú k dispozícii na hellokittybeats.com.

FOTOGRAFIE: Nakupujte 11 najstylovejších slúchadiel

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 58 = 66

map