Čo je správne Meow: Nové Charlotte Olympia Kitty byty Perfektné na jar!

Ikonické Kitty byty, ktoré poznáme a milujeme, vytvorené spoločnosťou Charlotte Olympia Dellal, dostali na jar dúhovú dávku farby. Návrhár v Londýne nedávno odštartoval výber bytov v obmedzenom počte v šiestich nových brilantných odtieňoch v pop-up obchode v spoločnosti Nordstrom v The Grove v L.A. a vo vlajkovej lodi obchodného domu v Seattli. Talianska obuv je vyrobená z ultra jemného semišu a je lemovaná kožou, na ktorej sú dve neodolateľné vyšívané uši z mačiek a je dokončená lesklou zlatou pätou.

“Moja pôvodná vízia bola vytvoriť jedinečnú verziu tradičného fajčiarskeho papuču v mužskom štýle,” povedal Dellal InStyle.com, hovoriac o apartmánoch Kitty, ktoré debutovala za rok 2011. “Chcel som preložiť typický mužský dizajn do niečoho ženského, jemná a flirtovaná ako mačka! Obrátil som vysoko prerezaný vampaer do tvaru uší a namiesto monogramu zdobil mačaciu tvár. “Chytrý vzbudil kočičí šialenstvo a zostáva nevyhnutnou položkou na zoznamoch hviezd, ako je Emma Roberts, Beyoncé a Jessica Alba.

Predstavte si exkluzívne nové modely Kitty Charlotte Olympia (495 dolárov) na nordstrom.com.

-BY WENDY SY

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map