Čo je to, ak chcete kúpiť svoju prvú kabelku Chanel, podľa nehanebnej hviezdy Shanola Hampton

Nič nie je ako nákup vašej prvej tašky Chanel. Je to emocionálny moment nestoudný hviezda Shanola Hampton vie dobre.

Počas výletov do New Yorku minulý týždeň na účasť na udalostiach v týždni módy, herečka sa ponorila a vrhla na svoju prvú prešívanú klasiku. “Nie je to taký pocit,” povedal Hampton, keď sa zastavila medzi našimi kanceláriami medzi módnymi prehliadkami.

121715-shanola-Nestydatá-bag.jpg
Zdvorilosť Foto

Jej voľba nebola typická obdĺžniková spojka, ale skôr vrecka v tvare suda s Chanelovým dvojitým prepojením C na stranách, ktorú si všimla na vintage obchode s názvom What Goes Around Comes Around. “Vedel som, že som chcel niečo iné,” povedala. “Nechcel som ísť len s bežnou spojkou, ktorú majú všetci ostatní.” Ale predtým, ako sa skončila, sa obrátila k nikomu inému, než k bludu a na obrazovke BFF Emmy Rossum na konečnú známku schválenia, “Emmy bola ako:” Áno, to je skvelé! “Tak som si ju kúpil – môj prvý Chanel,” spomenul si Hampton.

121715-shanola-Nestydatá-bag-2.jpg
Zdvorilosť Foto

súvisiace: nestoudný Star Shanola Hampton odhaľuje, čo očakávať v sezóne päť

A ako každá skvelá módna posadnutosť, keď začnete, nemôžete prestať. “Viem, že budem môcť nájsť základnejšiu Chanel, keď budem pripravený na to – ak budem mať druhú,” povedal Hampton. “Alebo naozaj, kedy Mám druhú! “Nechajte kolekciu začať.

Poznámka: Hampton zlikvidoval vyššie uvedené fotky, keď nám vypísala príbeh svojej novej tašky. Samozrejme, museli sme vám tiež ukázať! 

FOTKY: Pozrite si celebrity, ktoré boli predná časť riadku počas #NYFW

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map