Čo je to ako brunch s psíkom Ariane Grande Toulouse

New York brunch connoisseurs vstúpili do miestnosti Urban Garden v hoteli Jamesa dnes ráno, aby našli zvyčajné stredné ranné ingrediencie: čerstvo nakrájané ovocie, potrubie s horúcou javou a sortiment sladkých glazovaných pečiva. Na rozdiel od toho, že Bellinis, ktorý je naplnený v Prosecco, farbou väčšiny reštaurácií, boli tu ponúknuté “lavice” výlučne určené len pre jedno plemeno: psy. 

Ariana Grande Dog
Getty Images

Áno, za krehkým “zeleným koberecom”, organickými jablkovými koláčiky, kolieskami kuracieho a quinoa a hovädzím mäsom sa očakávali všetci očakávaní štyri-nožní priatelia Coachovej, ktorí oslávili kampaň značky #CoachPups.surprisingly-žiaden z špinavých psov nebehol amok, to bola vlastná Toulouse Ariana Grandeová, ktorá nás okamžite vyhrala.

tréner And Toulouse Grande Celebrate The Coach Pups Campaign By Hosting An Event In New York, July 28th
Brad Barket / Getty Images

SÚVISIACE: Emmy Rossum nie je nepríjemný, keď príde na práva zvierat

Asi o mesiac po tom, ako sa Lady Gaga miluje francúzsky buldog, slečna Ázia Kinney, bola odhalená ako tvár Coachovej doplnky – balená linka, Grandeova 2-ročná krása teraz tiež zdieľa reflektor. A samozrejme, bol pripravený oslavovať dnes ráno.

tréner And Toulouse Grande Celebrate The Coach Pups Campaign By Hosting An Event In New York, July 28th
Brad Barket / Getty Images

Medzi pokojným pózovaním vo vnútri fotografického stánku pre Instagram-hodný snaps s priateľmi ako Walter Cronkite a Toast, Toulouse, rovnako ako zvyšok psov, sa ubezpečil, že dopriať špecializované masáž šteňa a dokonca sedieť mať farebný portrét kresliťvyššie). Nie všetci najlepší priatelia hostia sa však trochu rozmohli. Tinkerbelle, čierna a biela omračovačka, dala prednosť tomu, aby sa pozrela nad tým, čo tam bol celú dav, aby videl: módu. Pózovala s leopard-print šály, kožené značky vodítka, a šteňa-schválené kabelky, ktoré tvoria Coach je jeseň kolekcie (nižšie).

tréner And Toulouse Grande Celebrate The Coach Pups Campaign By Hosting An Event In New York, July 28th
Brad Barket / Getty Images

Grande síce nemohla byť prítomná, ale ona bola nepochybne nadšená za svietiacu chvíľu v Toulouse. “Som veľmi nadšený, že mám Toulouse v kampani Coach Pups a spolupracujem s trénerom v snahe chrániť zvieratá pred krutosťou a ublížením,” uviedla vo vyhlásení. “Nemôžem začať vyjadrovať, ako vďačný som trénerovi za to, že priniesol túto dôležitú otázku do popredia a pre svoje veľkorysé darovanie spoločnosti No-Kills Los Angeles, iniciatíve Best Friends Animal Society, aby sa Los Angeles stalo najväčším národom, do roku 2017. “

Toulouse a slečna Ázia Kinney tiež nie sú sama v ich úsilí. Pani Miranda Kerrovej, Frankie, je najbližšia k tomu, aby urobila svoj debut v kampani, ktorú fotografoval ikonický Steven Meisel v štýle Karla Templera.

Ariana Grande Dog
Ariana Grande / Instagram

Takže bolo ľahké rozlúčiť sa s Grandeho diskriminačným milencom? Odpoveď, samozrejme, nie je. 

SÚVISIACE VIDEA: Katherine Schwarzenegger vysvetľuje, ako sa pripraviť na domáce zviera 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − = 35

map