Čo je to s bibo kozmetikou?

Ak ste boli v posledných niekoľkých týždňoch na internete, pravdepodobne ste videli vyššie uvedené video, v ktorom žena používa na tvár značku Sharpie a pokračuje v pokrytí známok v nadácii Bibo HD. Keď prejdete na stránku elektronického obchodovania na bibocosmetics.co, značka tvrdí, že potrebujete iba vrstvu kvapaliny na dokončenie úplného pokrytia, ktoré neblokuje vaše póry a po sledovaní niekoľkých ďalších ostrosti videá, boli sme rovnako skeptickí a zaujatí.

SPOJENÉ: Najlepšie ľahké základy

Na skrytie známok pera väčšina testerov použila približne 4 čerpadlá kvapaliny. Ak pracujete s týmto štandardom, nadácia zakryje atrament, ale pravdepodobne budete pravdepodobne potrebovať iba 1 alebo 2 čerpadlá, aby ste dosiahli požadovaný povrch. Robili sme nejaké kopanie a celý sortiment Bibo kozmetiky bol kedysi vo výrobe a od jeho ukončenia sa fanúšikovia na celom webe vyjadrili, koľko chýbajú najmä nadáciu. Musíme ešte zistiť, či sa aktuálna verzia zhoduje s prerušovanou verziou – je to pekný ťažko získať ruky na nadácii OG – ale ak vyššie uvedené video je pravdivým dôkazom jej pokrytia, predstavujeme si, že nie je príliš ďaleko. Hit hrať vidieť v akcii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 6

map