Čo je toto? Khloé Kardashian je športový obrovský diamant na prstoch

Verte tomu alebo nie, to bolo len dva mesiace odvtedy, čo sa Tristan Thompson stal Kardashian nepriateľom číslo jedna údajne podvádzal priateľku Khloé Kardashian, keď bola tehotná so svojou dcérou True. Odvtedy sa s fanúšikmi stretol s množstvom fanúšikov, ale stále má fanúšikov v meste Khloé – a možno by sa snažil zamknúť vzťah so svadbou.

Thompson a Kardashian boli na večeru v nočnom večeri na večeru, ale bolo ťažké sa sústrediť kdekoľvek, okrem Khloéovej ruky. V novej fotke sa dá vidieť, že nosí masívny diamant priamo na jej svadobnom prste, a to je zvýšenie obočia.

Khloe Kardashian
BACKGRID

Na jednej strane zdroje povedali skôr, že napriek podvádzaniu, Khloé robí vidieť svadobné zvony v jej budúcnosti.

“Chloé sa chce konečne zobrať, ale zatiaľ nie sú žiadne vážne svadobné rozhovory,” povedal zdroj ľudia v Máji. “Hovorí o budúcnosti s Tristanom. Verí, že dokážu vyriešiť veci a mať spoločný šťastný život. Skutočne to robí skvele. A Kris [Jenner] je taká hrdá na všetky svoje vnučky. Stále zobrazuje obrázky všetkých detí. “

Súvisiace články: Khloé Kardashian a Tristan Thompson Hit McDonald’s Drive-Thru v Rolls Royce

Na druhej strane, Thompson proste podviedol ju a Kardashian nie je úplne cudzí, kto nosí šperky na tomto prst. Pamätajte na blažený pre-škandál v novembri, keď vyvolala rovnaký druh povestí, prostredníctvom inštagramového príspevku podobného krúžku? 

FBF do jedného z mojich najobľúbenejších dní so všetkými mojimi obľúbenými ľuďmi … moja prekvapujúca party �� muž, všetci boli tak dobrí, že udržiavali to tajomstvo! Hrush, Jen a Tristan boli tak tiché, chladné a zhromaždené počas glamu �� Potrebujem sa pozerať na to, ako sa kúpi lol To bola taká epická noc!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Khloé (@khloekardashian)

Alebo tento pár párov prichádza z októbra 2016?

❤️

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Khloé (@khloekardashian)

Možno má rád prsteň, chlapi. Najlepšie je veriť Khloé, aby všetci udržiavali aktuálne informácie, keď sa venuje veciam, ale kto vie, možno bude v blízkej budúcnosti ďalšia extravagantná svadba Kardashian. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 − 48 =

map