Čo Kim Kardashian má povedať o Kylie Jenner Má dieťa

Pred dvoma týždňami privítali Kim Kardashian a Kanye West svoje tretie dieťa, Chicago West, do sveta, ale už je úplne nová mladšia bratranka, ktorá je jej kamarátkou. Kylie Jenner porodila svoje prvé dieťa – dievčatko – 1. februára a jej veľká sestra Kim si vzala na svoju aplikáciu, aby sa o ňom verejne podelila o svoje pocity.

Kim Kardashian, Kylie Jenner
Charley Gallay / Getty Images

“Mami Kylie ste to urobili !!!” Som tak nesmierne hrdý na ženu, ktorú ste vyrastali, a ja viem, že sa stanete tou najlepšou mamou svojej novej dievčatke! ” napísala v príspevku na svojej aplikácii.

“Naše dievčatá sú od seba dva týždne a nemôžem sa dočkať, kým budú blázni! Som taký pyšný, že robíte to, čo chcete robiť a žiť svoj život takým spôsobom, ako budete chcieť, odovzdáte všetky tieto úžasné vlastnosti tvoje dievčatko, ty si bola mama, milujem ťa! “

Zatiaľ čo Jenner nezverejnil svoje meno dieťaťa verejnosti (aj keď fanúšikovia majú určite svoje motívy súvisiace s teóriou), malé meno Chicagu bolo oznámené pred dvoma týždňami jej rodičmi.

SÚVISIACE: Pozrite sa, ako celebrity reagovali na oznámenie Kylie Jenner o dieťaťu o sociálnych médiách

Zatiaľ sme sa dostali len na pohľad na novorodenú ruku a nohu, hoci Chicago urobil jej plný debut v Jennerovom dieťatskom odhalení videa.

Ak je Kardashianova pozícia nejakým náznakom, fanúšikovia budú pravdepodobne mať v budúcnosti množstvo obrázkov z Chicaga a dieťaťa Jennera. Pripravte sa na prehnané zaťaženie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + = 14

map