Čo Maddie Ziegler myslí, že stojí pred Betsey Johnson x Capezio Collaboration

Keď Betsey Johnson oznámil, že vytvára líniu s tanečnými a aktívnymi značkami Capezio, nebolo nás prekvapením, že jej celoživotná láska k obuvi a iskru. Samotným tanečníkom pozná Johnson dôležitosť komfortu a správneho prispôsobenia, takže pri rozhodovaní o tom, kto by mal viesť kampaň, bolo pre ňu prirodzené ísť s Maddie Zieglerom, 12-ročnou, ktorá slávila s jej úlohami v niekoľko hudobných videí Sia a na životnosť Tanečné mamičky.

“Keď sa spýtali, povedal som, že chcem, aby Maddie bola moje dievča,” povedal Johnson o spolupráci. Ona a Maddie urobili perfektné duo, ktoré jasné a zábavné kampane fotky je zrejmé. Dynamický mladý tanečník sa posadil V štýle pri uvádzaní tejto zbierky tento utorok a rozprávala o všetkom od spolupráce až po lásku k tričkám – a dokonca aj to, čo nosí, keď nie tančí (čo je zriedkavé!).

Keď vás Betsey požiadal, aby ste boli súčasťou tejto spolupráce, ako ste sa cítili?
Bola som taká nadšená, pretože predovšetkým moja mama je naozaj veľký fanúšik a vždy mala všetky veci Betsey Johnsonovej. Tak mi dovolila, aby som nosila svoje šperky a veci a ja som o ňom vedel. A bol som super, pretože to nie je len módna linka – bola to pre tanečné oblečenie. Takže bolo skvelé spolupracovať.

Aký je váš obľúbený kus z kolekcie?
Mám rád skoro všetko, ale tričká sú v skutočnosti teraz a naozaj sa mi páči reverzibilný trikot. Je to naozaj zábavné, pretože by ste mohli ísť s pevnou farbou alebo viac šialeného vzoru.

Ako by ste opísali svoj tanečný štýl?
Rozhodne som rád nosil tričká. Čo je naozaj v tejto chvíli je tričko s ničím. Žiadne nohavice alebo šortky, len tričko. Tiež som rád, že nosím dva kusy – to je to, čo zvyčajne nosím. Keď nie tancujem, zvyčajne sa mi to páči pohodlne. Aj keď idem na večeru, budem nosiť džínsy alebo niečo takého, ale ak nemám tanec, zvyčajne mám pohodlný outfit.

Maddie Ziegler - Betsey Johnson - Capezio - 2
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Prečo “Mini Sia” Maddie Ziegler môže byť len najlepší ako 12-ročný

Čo to bolo, akoby zbierali zbierku?
Bola som tak vzrušená. Skákala som na trampolíne štyri hodiny a bolo to naozaj zábavné. Musím robiť serióznejšie fotografie, ale takisto sa musím baviť s touto zbierkou.

V kampani sme videli, že ste mali ružové zvýraznenie. Ako ste sa o nich cítili??
Miloval som ich a make-up. Dokonca som nosila ružové očné linky.

Milovali sme vás Roztomilé mrchy minulý týždeň. Aké to bolo?
Bol som tak úžasný hlavne preto, že to nie je tanečná show a musím tancovať na ňom, čo bolo tak cool. Bolo to tak zábavné, pretože je to moja obľúbená show. A začať pracovať s Travis Wall a ako sa dostať do choreografie strašidelného konceptu, bolo tiež zábavné.

Súvisiace video: Ako získať tónované nohy ako Sarah Jessica Parker

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map