Čo Melania nosila za svoj prvý vzhľad od tej sakrálnej situácie

Iba tri dni po tom, čo prvá dáma Melania Trumpová spôsobila vlny na nosenie že “Naozaj sa mi to nepáči. Do U “bundy do detského záchytného zariadenia pre deti prisťahovalcov v Texase, vystúpila, aby sa zaoberala témou, ktorej správa jej manželka je kritizovaná za nedostatok: láskavosť.

V nedeľu uskutočnila Melania prekvapujúcu návštevu udalosti študentov proti ničivým rozhodnutiam (SADD) v Tyson’s Corner v štáte Virginia, kde bola témou noci “Be the Change” – ktorá je v súlade s cieľom organizácie zabrániť mladým ľuďom robiť “škodlivé” možnosti.

Pre túto príležitosť Melania na svojom rukáve doslova nenosila posolstvo. 

Namiesto Zary prvá dáma prišla do súboru, ktorý zodpovedá účtovaniu, ktoré sme očakávali: jej pohľad bol leštený, jemný a luxusný. Mala na sebe ošúchanú bielu košeľu s golierom v aristokratickom štýle a štýlovala ju s vysokou spodnou ceruzkou a bielymi kockami Christian Louboutin. 

Melania Collar Embed
Tasos Katopodis / Getty Images

“Dobrotivosť, súcit a pozitíva sú v živote veľmi dôležitými znakmi,” povedala davu študentov v prejave, ktorá bola dlhšia ako 3 minúty. “Je oveľa jednoduchšie povedať nič, než je to hovoriť slová láskavosti.Je ľahšie rýchlo posúdiť, ako si vziať čas pochopiť.Jedná sa o to ľahšie vidieť sklenenú polovicu prázdnu, než je polovica plná.”

Pokračovala: “Máte silu byť pozitívnou silou v živote mnohých ľudí, ukážte si vzájomný rešpekt, zaobchádzajte s vašou komunitou ako s vašou rodinou a dávajte pozor na seba.”

Upozornenie ostatných na nebezpečenstvo, že “nič nehovorí”, je Melánia, ktorá bola kritizovaná za to, že v minulosti zostala pokojná. (Ona však hovorila o rodinnej separácii, hoci neodsúdila úlohu administratívy svojho manžela v tejto záležitosti, ako to robili ďalšie štyri bývajúce prvé dámy.) Povzbudenie “rešpektu” je tiež trochu ironické, pretože jej povesť manžela, že je niečo iné.

V prípade, že ste vynechali detaily z jej najnovšieho módneho škandálu, Melania získala reakciu na to, že nosila bunda “I really do not care” počas nedávneho PR cesty do McAllen, Texas, kde navštívila detské imigrantske stredisko. FLOTUS vyvolala pre sako médiá a Twitterovú búrku, pričom mnohí naznačovali, že to znamená, že je napätá voči prisťahovaleckej kríze postihnutej v USA..

Melania Trump
Chip Somodevilla / Getty Images

Po uverejnení fotografií zverejnených jej riaditeľka pre komunikáciu, Stephanie Grishamová, rýchlo prišla k jej obrane na Twitteri, pričom obviňovala špekulácie médií.

Prezident Trump mal tiež čo povedať, potvrdzujúc, že ​​jej rozhodnutie nosiť bundu nie je žiadna chyba. “” Ja skutočne neviem, robte U? “Napísané na zadnej strane bundy Melanie, odkazuje na Fake News Media. Melania sa dozvedela, aké nečestné sú, a ona sa už naozaj nestará! “On tweeted.

Módna značka Wildfang okamžite reagovala na incident tým, že vytvorila vlastnú bundu s nápisom “Skutočne sa starám. Do not U? “Na zadnej strane. Stopercentné percento výnosov z predaja prináša úžitok spoločnosti RAICES, organizácia pracujúca poskytuje právnu pomoc oddeleným rodinám, aby sa mohli zjednotiť. 

Trump ukončil rodinné oddelenie prostredníctvom výkonného nariadenia v stredu; rodiny však budú stále zadržiavané v centrách zadržiavania – hoci ako jednotka. V piatok Trump vyzval republikánov, aby “prestali strácať čas” a snažia sa rozdeliť bipartizovský imigračný návrh, ktorý by mohol ukončiť prax zadržania migrantov, a namiesto toho navrhol, aby čakali až do novembrových volieb, ktoré predpovedá, že uvidia “červenú vlnu” nových republikánskych senátorov. 

Na piatkovom podujatí spoločnosť Trump porovnala, aké rodiny, ktorých príbuzní zabili nelegálni prisťahovalci, prežívajú oddelenie na hraniciach s USA. “Toto sú americkí občania trvale oddelení od svojich blízkych, pričom slovo” trvalo “je to, o čom si musíme myslieť,” povedal. “Nie sú oddelené jeden deň alebo dva dni. Sú trvalo oddelené. “

Dokonca aj v prípade, že administratíva naďalej neposkytuje pomoc tisíckam detí, ktoré boli odobraté zo svojich rodín, stále existujú spôsoby, ako to urobiť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

23 + = 31

map