Čo môžeme naučiť z #BoysInMakeup

Kto hovorí, že len dievčatá môžu vyzerať bezchybne? To je myšlienkový proces za # BoysinMakeup, nové hnutie Instagram, ktoré pomaly preberá sféru sociálnych médií. Cieľ? Zmeniť dlhodobé kultúrne ideály krásy. Vďaka nádherným záberom, ktoré obsahujú odvážne riasy, aktívne pery a profesionálne kontúrovanie, sa muži mužského make-upu predstavia svetu spolu s dôležitým posolstvom: Každý môže vyzerať a cítiť nádherne. Nižšie sme sa pýtali päť pre svoje produkty, ktoré musia mať. Pripravte sa na vaše blízke, chlapci!

SÚVISIACE: Ako získať Face Lift za pouhých 12 dolárov

Manny Gutierrez

Muži in Makeup
mannymua733 / Instagram, Zdvorilosť

Pre rosný žiar, sprite na MAC Prep + Prime Fix + ($ 22, maccosmetics.com). Bude vaša pokožka upokojovať a udržiavať váš make-up po celý deň.

Gino Baileau

Muži in Makeup
ginobaileau / Instagram, Zdvorilosť

Ak chcete upokojiť vaše lícne kosti pre vašu ďalšiu selfie, skúste si vytvoriť kontúrovanie s Chanelovým gélovým bronzerom ($ 48; chanel.com) pre čistý a úžasný povrch.

Patrick Starr

Muži in Makeup
patrickstarrr / Instagram, Zdvorilosť

Zvýšte svoju hračku s stohovateľnými falošnými riasami Lilly Ghalichi ($ 9; lillylashes.com). Používajúc skutočné ľudské vlasy, skoro vyzerajú ako skutočná vec. (Takmer.) Tiež sú opakovane použiteľné, takže je to dobrá investícia.

Randy Silva

Muži in Makeup
yesitsrandy / Instagram, s láskavým dovolením

Ak chcete plné pery à la Kylie Jenner, pripravte ich s ekologicky šetrným exfoliátorom, ako je tento kúsok perličiek z Lush ($ 10; lushusa.com). Vyrobený z mixu cukru spravodlivého obchodu a hydratačného jojobového oleja, ponecháva pery jemné ako dno dieťaťa.

Peter Pratts

Muži in Makeup
peterpratts / Instagram, Zdvorilosť

Pre ľahko použiteľnú nadáciu s maximálnym pokrytím nepozerajte ďalej ako Narsov váhu (48 dolárov, sephora.com). Nielenže je bez oleja – bez námahy sa mieša len jednou kvapkou a trvá až 16 hodín!

Súvisiace video: Kahlana Barfield je posadnutý s Bobbi Brown Pot Rouge pre pery a líca

SÚVISIACE: Kylie Jenner spustila produkt krásy – Ste pripravení na ‘Kylie’s Lip Kit’?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 1

map