Čo naozaj chcete pracovať s Johnnym Deppom? Odpoveď herečky Julianne Nicholsona vás môže prekvapiť

Herečka Julianne Nicholsonová hrá vo filmoch s niektorými vážne sexy poprednými mužmi: Joel Edgerton, Benedict Cumberbatch, Ethan Hawke a James Franco, aby sme vymenovali len niekoľko. Ale jej dospievajúci sen sa stalo skutočnosťou, keď sa dostala do práce s Johnnym Deppom Čierna hmotnosť minulý rok. (Depp je na cenu víťaza víťaza!

Sedeli sme s herečkou na Filmovom festivale v Sundance, kde propagovala svoj nový film Sophie a vychádzajúce slnko a ona nám poskytla náznak toho, čo je Depp skutočne v zákulisí – a prečo je stále jedným z najsexiálnejších mužov nažive.

“Miloval som Johnnyho Deppa, pretože som bol na strednej škole a on bol 21 Jump Street,”Zakričal Nicholson. “Myslel som, že klesol z neba. Nemohol som tomu uveriť, jeho tvár bola všetko pre mňa. “Sme si celkom istí, že dievčatá všade odrážali tento pocit, keď sa Depp obracal k sláve v televíznej show v roku 1987.

Julianne Nicholson of 'Sophie and the Rising Sun' poses for a portrait at the 2016 Sundance Film Festival Getty Images Portrait Studio Hosted By Eddie Bauer At Village At The Lift on January 23, 2016 in Park City, Utah
Maarten de Boer

SÚVISIACE: Čo Daniel Radcliffe naučil od Alana Rickmana

To, čo Nicholson nemohol vyfotiť, je, že s Depp neskôr hviezda bude mať aj jednu z najintenzívnejších a nezabudnuteľných scén s ním Čierna hmotnosť, keď Deppova postava, známy Boston dav boss Whitey Bulger, konfrontuje a ohrozuje Nicholson charakter, Marianne Connolly, v jej izbe.

“Scéna je napísaná tak, aby ste mali predstavu o tom, čo sa stane, ale nikdy skutočne neviete, kým to nebudete hrať. Môžete sa cítiť ako energia a niečo tam, čo je trochu vzrušujúce, “povedal Nicholson toho dňa, keď ho natočili. “Je to tak zatraceně sexy, že som ho aj napriek všetkej proteticii cítil ako horúci. Nevedel som ho nikde vidieť, ale stále som bol rád, to je Johnny Depp! “

Pokiaľ ide o to, čo je herec naozaj ako on-set, Nicholson nás prekvapil. “V skutočnosti je dosť plachý, čo považujem za očarujúce,” povedala herec, ktorý je teraz 52, ktorý je od počiatku dvadsiatych rokov v očiach verejnosti. “Bol taký milý a veľkorysý.”

Johnny Depp Stella McCartney
BFA / REX / Shutterstock

Pridajte do tohto popisu viac talentovaných. Depp tiež hrá na gitare a dokonca sa rozhostila s Marilyn Mansonovou na nedávnej módnej prehliadke designéra Stelly McCartneyovej, ktorá v podstate upevnila svoje miesto v histórii srdcového srdca.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 − = 64

map