Čo nosiť na baseballovú hru pod horúcim slnkom

Dlhé dni a teplé noci letných volaní po aktivitách s nostalgiou, ako celokamerická baseballová hra. Ak sa chystáte k jednému, preskočte súbory dátum-noc: Je to všetko o základných základoch určených na užívanie hry. Odporúčame súbor, ktorý je ľahký a primerane športový.

Ak skončíte so sedadlami v slnečnej časti, očakávajte, že sa dostane veľmi horúco. Choďte do tanku a šortky vo svetlých farbách, aby ste odvrátili čo najviac tepla. Vyberajte retro odtiene, aby ste ochránili oči, ale nezabudnite na sveter v prípade, že sa zmení na chlad. Pre doplnky sú ploché sandále najlepší priateľ a neónové šperky (ako sú hodinky a kožené náramky) sú ideálne pre tento vzhľad s nízkym kľúčom. Napokon, vytiahnite si kabelku v prospech pláteného batohu – bude to ľahké prenášať, sledovať a čistiť (len v prípade, že si vyliate sódu alebo pivo na to).

Čo to Wear to a Baseball Game
Kate Lacey

Nakupujte vzhľad:Tank (podobný): J.Crew, 30 dolárov; jcrew.comShorts: AYR, 145 dolárov; ayr.comSweater: Cut25 od Yigal Azrouël, $ 67; yigal-azrouel.com Slnečné okuliare: Polaroid, 98 dolárov; náramky: Liza Schwartz šperky, 28 dolárov (jeden) a 68 dolárov (trojitý); lizaschwartz.comZobrazenie: 28. mája, 39 dolárov; may28th.comSandály: Tila March, 239 dolárov; shoescribe.comBackpack: Baggu, 38 dolárov; baggu.com

A ak sa chystáte k pláži na pláži, tu je to, čo by ste mali nosiť. Navyše, pozrite sa na 25 šiat, ktoré sa nosia celé leto!

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnúť júlovú emisiu V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 4

map