Čo nosiť na letné Clambake na pláži

Toto leto všetci sme o zábavných aktivitách, ktoré sú naplnené nostalgiou. Horúce a mlhavé dni volajú po stranách, ktoré pripomínajú dobré dni, ako báječný plážový klaun. A letná strana návratov si vyžaduje perfektnú výbavu.

Vzhľadom k tomu, clambakes sú zvyčajne príležitostné, jednoduché oddelenie je dobrý hovor, pokiaľ ide o váš súbor. Dámska nádrž párovaná s voľnou sukňou sa cíti len dostatočne leštená na nadchádzajúcu hody. Dokončite vzhľad s espadrilmi – robia chôdzu v piesku ľahko a podľa potreby sa môžu vykĺznuť. Pokiaľ ide o príslušenstvo, nechajte to jednoduché s dlhým náhrdelníkom a stohmi jemných krúžkov, plus slnečné okuliare a klobúk. Nakoniec nezabudnite na niečo sedieť – tento uterák a nosič vyzerá ako kožušinový koberec, keď sa rozvinie – a elegantná raffia tote.

Čo to Wear to a Clambake
Kate Lacey

Nakupujte vzhľad:Tank: Ann Taylor, 59 dolárov; anntaylor.com.Skirt: Stvorenie pohodlia, $ 364; creaturesofcomfort.com.Espadrilles: Soludos, 36 dolárov; soludos.com.Necklace: Vanessa Arizaga, 275 dolárov; Vanessaarizaga.com.Rings: Catbird, 44 – 198 dolárov; catbirdnyc.com.Sunlasses (podobné): Wildfox, 179 dolárov; Wildfox.com.Fedora: Christys ‘Londýn, 175 dolárov; Nordstrom.com.Towel a dopravca: Maslin & Co., $ 250; maslinandco.com.Tote: Mar y Sol, $ 115; shopmarysol.com.

Navyše, pozrite sa na 25 šiat, ktoré sa nosia celé leto!

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnúť júlovú emisiu V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − = 28

map