Čo robí Kristin Chenoweth’s HSN šperky kolekcia špeciálne? “Každý kus má príbeh k tomu”

Tony ocenená herečka a speváčka Kristin Chenoweth je možno najlepšie známa svojimi nezabudnuteľnými vystúpeniami v Broadwayových predstaveniach skazený a Si dobrý človek, Charlie Brown, ale to sa všetko zmení. 47-ročná hviezda, ktorá povedala V štýle ona bola ilustruje a navrhovanie cetky rokov, je oficiálne nastavený, aby sa jej prvý vpád do sveta príslušenstva tento piatok s jej vlastné striebro a pozlátené kolekcie šperkov pre HSN.

“V priebehu dvoch desaťročí som navrhoval špecializované kusy pre rôznych ľudí v mojom živote. Vždy som si to stále držal, aby som niekomu urobil niečo zvláštne, ale nikdy som nesníval, že by som mohol mať obchod, ako je HSN, aby som ukázal svoju prácu” povedal. Takže čo môžeme očakávať od svojho debutového snu-prísť-skutočný výber? Cenovo dostupná linka Chenoweth (od 29,95 dolárov do 299,95 dolárov) zahŕňa mix 31 jemných krúžkov, náhrdelníkov, náramkov a náušníc, ktoré odrážajú talentovú bublinu osobnosť s grafikou v tvare hviezdy a mesiaca, okrem kusov, ktoré obsahujú ukazovacie šípky a hudobné poznámky.

Pre inšpiráciu sa obrátila na minulosť i budúcnosť. “Robíme veci, ktoré umelci robia, čo pre nás znamenalo veľa, takže každý kus má príbeh a prečo som to navrhol. Mám niekoľko spätných kúskov z inšpirácií od mojej mamy nosiac náhrdelník v 70. rokoch. Mám veľa tém na šípky, pretože si vždy myslím: “Do akého smeru smerujete, Kristin? Kam chcete ísť?” Povedala. “To, čo milujem o kusoch toľko, je, že sú to vyhlásenia, ale sú to klasické, elegantné.”

SÚVISIACE: Sledovať Kristin Chenoweth Make Conan Cry

Chenoweth nazvala jej kolekciu dizajnových výkresov jej “dieťa” a tiež porovnala spájanie tejto kolekcie s ďalšou z jej vášní: “Je to ako keď píšete skladbu, niektoré piesne sa vám páčia lepšie ako iné. Som nadšený, myslím, že som presne tam, kde by som mal byť s tým. ” Nemyslite si, že si nemôže vybrať obľúbenú položku z dávky. “Je to šípkový náhrdelník [nižšie], ktorá sa skladá z vašej golierovej kosti, druhá časť šípky zostáva, takže môžete nosiť svetr, môžete nosiť s džínsy, môžete nosiť šaty, “dodáva. že som to rozložil s niektorými ostatnými kúskami, ale dokonca sám o sebe myslím, že je to výnimočný kus – je to pripomenutie, keď sa pozerám dole a vidím to nielen tam, kde som smeroval, ale kam idem. “

Jej konečný cieľ s podnikom? “Chcem, aby sa ľudia za 20 rokov pozreli na obrázok s niektorými mojimi kusmi v nich a povedali:” Oh, stále to funguje! “

SÚVISIACE: 11 vecí, ktoré sa majú pozerať v televízii v decembri

Chytiť Chenoweth, aby urobil svoj debut HSN v piatok 4. decembra počas dvojhodinového špeciálneho začiatku o 7.00 hod. ET – a pozrite si niektoré z jej výtvorov nižšie.

Kristin Chenoweth HSN
Zdvorilosť

Arrow Y-drop náhrdelník, 60 dolárov; hsn.com

Kristin Chenoweth HSN
Zdvorilosť

Star drop náhrdelník, 40 dolárov; hsn.com

Kristin Chenoweth HSN
Zdvorilosť

Náušnice na bar a reťaz, 40 dolárov; hsn.com

Kristin Chenoweth HSN
Zdvorilosť

Kotviaci krúžok, 40 dolárov; hsn.com.

SÚVISIACE: Pozrite sa na prvý príves

Kristin Chenoweth HSN
Zdvorilosť

Hudobný manžetový náramok, $ 300; hsn.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 83 = 85

map