Čo sa stalo s Lupitou Nyong’o je Jeden-na-druhu Pearl Oscar šaty?

Lupita Nyong’o je nádherná perleťová kolekcia Calvin Klein kolekcia bola jedným z najviac hovoril o šaty na Academy Awards. Ale teraz, ani týždeň po ceremónii nedele, ľudia hovoria o tom z iného dôvodu: Šaty boli odcudzené.

SÚVISIACE: Čo by diamanty z Oscarov stálo vlastné

Pieseň zmizla z miestnosti herečky v hoteli v Londýne v západnom Hollywoode, keď bola vonku a polícia povedala Los Angeles Times že “hodnota oblečenia je súčasťou vyšetrovania a” neboli vykonané žiadne zatknutia. “Nyong’o zástupca a hotel ešte nemali pripomienkovať lúpež.

Vlastné šaty boli výsledkom mesiacov spolupráce medzi Nyong’om a tímom dizajnéra Francisco Costa. Ozdobený 6000 vzácnymi bielymi perličkami Akoya, šaty majú údajne hodnotu 150 000 dolárov a trvalo 25 ľudí, ktorí mali dokončiť 10 týždňov.

Nie je to presne taký druh oblečenia, ktoré by šlo pod radar na eBay, takže dúfajme, že páchateľ vidí zmysel a vráti sa na Costa ASAP.

FOTKY: Pozrite si všetky prírastky červených koberec v Oscars 2015

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 − 70 =

map