Čo znamená dnes slnečné zatmenie každé astrologické znamenie

Uchopte svoje pozorovacie okuliare schválené NASA, Amerika: Dnes sa chystáme obísť úplné (nové mesiac) slnečné zatmenie, čo znamená, že prvýkrát po 99 rokoch bude z Oregonu trvať asi dve minúty úplnej tmy v 14 štátoch do Južnej Karolíny. Zvyšok kontinentálnych USA bude môcť vidieť čiastočné zatmenie, ktoré sľubuje, že bude vlastným okamihom. 

Dokonca aj vtedy, keď nevidíte zatmenie v reálnom čase, budete určite cítiť jeho účinky, podľa rezidentnej astrológ InStyle Susan Miller. Vyskočili sme na volanie s Millerom, aby sme rozprávali všetky veci Great American Eclipse vrátane toho, čo by každý znak mal očakávať od nebeskej udalosti USA toho roku.

TK
Getty (2)

Celková dobrá správa? Zdá sa, že planéty majú pozitívnu zmenu v obchode pre všetkých, ktorí väčšinou súvisia so zriedkavou tvorbou zlatého trojuholníka na oblohe, ktorý spája zatmenie s Uranom (planéta prekvapenia) a Saturn (planéta stability). 

Podľa Millera “Eclipse prináša veľké zmeny, ktoré si dlho zapamätáte, že ste svojmu životu dali určitú štruktúru a zmysel, pretože vesmír sa mu nepáči, keď ste bez meškania smerovali.” Miller tiež poukázal na to, že tri znamenia Býk, Škorpión a Vodnár) pocítia toto zatmenie vo väčšom rozsahu ako väčšina ostatných. Scorpiové môžu očakávať úžasný úspech v kariére, Taurusi sa zamerajú na doma a Vodnári začnú vidieť seba v novom svetle.

Prejdite nižšie, nájdite svoje znamenie a pripravte sa na “jedno z najpozitívnejších zatmenia v nedávnej pamäti”.

SÚVISIACE: Astrológ Susan Miller na dva dni v auguste, ktoré budú hry-meničov

Leo JULY 23-AUG. 22

astrológia Eclipse Embed 5
Getty (2)

Podľa Millera bude mimoriadne dôležité, vzácne a mimoriadne pozitívne nové zatmenie slnka na 21. augusta, pretože pre vás vládne Slnko a zatmenie bude spojiť Slnko (autorita úplného slnečného zatmenia) s Uranom (planéta prekvapenie) a Saturn (planéta stability) v zriedkavom zlatom trojuholníku. Jupiter bude taktiež dokonale umiestnený, takže Leos môže mať spontánny výlet.

Tiež hovorí, že zatmenie vám ukáže, ako ďaleko ste prišli. Boli ste tak zabalení v tom, čo ste robili, že ste nemali čas odísť späť a zistiť, koľko ste dospeli. V práci budete úžasne kreatívni. Toto zatmenie slnka vás povzbudí, aby ste sledovali svoje najhlbšie sny a pomohli vám urobiť tento zásadný krok smerom k cieľu, ktorý držíte draho. Možno si v minulosti váhali, ale teraz sa otvoria dvere. Mysli vo veľkom. Buď statočný.

Virgo AUG. 23. SEPT. 22

astrológia Eclipse Embed 6
Getty (2)

Za posledné dva roky Miller hovorí, že zatmenie nám zamlžuje, osviežuje nás a pomáha nám skúšať nové veci. Niekedy je nastavenie ťažké, ale zatmenie slnka nového mesiaca bude pre vás nezvyčajne priateľské, aj keď sa môže cítiť mierne.

Nová séria zatmenia už nie je v Virgo-Pisces – presúva sa do Aquarius-Leo, čo zvýrazní domy, ktoré sú určené na prácu (konkrétne práca, ktorú robíte za zákulisím) a váš stav myslenia, podľa Millera. Slnko a Urán (planéta prekvapenia) v perfektnej synchronizácii prinesú novinky o niečom, čo by ste nikdy neočakávali. Pozícia Saturnu v žiarivom zlatom trojuholníku na oblohe prinesie dlhodobý zisk všetkým vašim akciám.

Váhy SEPT. 23-OCT. 22

astrológia Eclipse Embed 7
Getty (2)

Zatmenie, rovnako ako posledné 7. augusta, bude podľa Millera nezvyčajne priateľské vášmu slnku. Nebudete povolaní pracovať, pretože zatmenie bude robiť všetko preto, aby vás naučil hrať tento mesiac. Zatemnenie slnka vo všeobecnosti otvára cestu, ktorá vás zavedie novým smerom. Pretože Uran je zapojený do podporného spôsobu pre tento, nájdete tento týždeň plný neočakávaných radostí.

Toto zatmenie bude vo vašom jedenástom dome priateľstva, hovorí Miller. Môžete vytvoriť nového priateľa, ktorý sa vám stane veľmi špeciálnym, alebo môžete plánovať dovolenku so starým priateľom – niečo, čo ste vždy chcel robiť – a mať skvelý čas spoločne. Alebo by ste sa mohli rozhodnúť prevziať novú zodpovednosť za vodcu v organizácii. Jedenásty dom vládne aj nádejam a želaniam, čo znamená, že môžete vidieť niečo, čo ste chceli zhmotniť priamo pred tvojimi očami.

Scorpio OCT. 23- NOV. 21

astrológia Eclipse Embed 8
Getty (2)

Zákruty sú najdramatickejším nástrojom, ktorý vesmír využíva na to, aby získal pozornosť a podporil zmeny. Podľa Millera vždy prichádzajú v pároch ako úplný mesiac (zatmenie mesiaca) a nové mesiace (zatmenie slnka). Toto konkrétne zatmenie je dosť vzrušujúce, pretože to bude nový mesiac, zatmenie slnka osvetľujúce váš desiaty dom slávy, ocenenia a úspechy. Je to jedna časť vášho grafu, ktorá nasmeruje vašu pozornosť na vaše profesionálne schopnosti a postavenie. Toto zatmenie slnka otvorí dvere, ktoré boli predtým zamknuté, a dokonca môžete mať pomocnú ruku od VIP. 

Mars, vaša vládnuca planéta, sa pripája k energii tohto zatmenia a bude spojená so slnkom a mesiacom. To je dôležité, pretože Mars pomôže zvýšiť váš úspech. Saturn, vo vašom dome z príjmov z príjmu, sa dostane do Uranu, planéty vynález a prekvapenie, čo naznačuje, že zarobíte peniaze z vášho tvorivého prístupu k práci. Budete mať viac príležitostí ukázať svoj pútavý štýl.

Miller hovorí, že Slnko a zatmenie nového mesiaca budú obaja na vrchole vášho horoskopového kolieska, usadeného v desiatom dome, ktorý starí astrológovia nazývali “dom dôstojnosti”. Je to miesto v grafe, kde dostanete odmenu za všetko, čo ste urobili vo svojej kariére, až 10 rokov späť. Podľa Millera bude pozícia Slnka pre vás dvojnásobne dôležitá, lebo Leo vládne najvyššiemu bodu vášho grafu a bude dostávať brilantné vibrácie. Zriedka ste mali niekedy taký silný profesionálny výhľad, aby ste si vytvorili meno pre seba. 

Strelec NOV. 22. DEC. 21

astrológia Eclipse Embed 9
Getty (2)

Váš deviaty dom cestovania na dlhé vzdialenosti a medzinárodné vzťahy budú počas tohto zatmenia brilantne osvetlené, hovorí Miller. Ak cestujete, je pravdepodobné, že získate novú perspektívu z miesta, ktoré ste nikdy neboli, ale vždy ste dúfali, že budete vidieť. Pozícia zatmenia v deviatom dome znamená, že dvere sa otvoria na novú cestu. Deviaty dom je hlavne intelektuál. A starí astrológovia sa správne domnievali, že cestovanie je vynikajúcou formou vzdelávania z prvej ruky, a preto aj v tejto oblasti charty spadajú medzinárodné cesty.

Saturn, planéta dlhodobých základov, naznačuje, že to, čo zažijete na tejto ceste, vám môže poskytnúť trvalý dojem – mohlo by to dokonca formovať takú prácu, ktorú ste sa narodili. 

Kozorožec DEC. 22. JAN. 19

astrológia Eclipse Embed 10
Getty (2)

Miller hovorí, že je dobrá správa pre Kozorožcov, pretože druhé zatmenie v Leo bude pre vás ešte priateľskejšie ako prvé 7. augusta. Planéty vyjdú z cesty, aby vám pomohli v pozoruhodnom rozsahu, ktorý sa zaoberal financiami, ale typ peniaze, ktoré budete diskutovať, budú iné.

Ako sa objaví zlatý trojuholník, nájdete stabilitu a bezpečnosť. Podľa Millera, ôsmy dom je súčasťou grafu, ktorý sa zaoberá peniazmi, ktoré potrebujete – mimo vaše úspory – aby ste urobili sen realitou. Toto je dom teraz rozsvietený, čo znamená, že sen je vo vašom chápaní, ak sa dostanete a požiadate o finančné prostriedky, ktoré potrebujete.

Vodnár JAN. 20 FEB. 18

astrológia Eclipse Embed 11
Getty (2)

August bude pre vás mesiac orientačného mesiaca, pretože jedno zatmenie sa spája s Vodnárom a jedno je v opačnom znamení Lea, podľa Millera. Úlohou zatmenie je upozorniť na pravdu a tiež vyhnúť sa z vašej zóny pohodlia, ktorá vám prinesie vašu značnú silu. Nové zatmenie mesiaca bude vyžadovať úpravy novej reality. Váš romantický partner bude váš plný dôraz na alebo v blízkej dobe, pretože toto zatmenie osvetlí váš siedmy dom manželstva a záväzku.

Často zatmenie vykryštalizuje to, čo sa už dlho stáva – ak ste obaja milovaní, môžete sa obaja chcieť skoro zaviazať. Ak ste ženatý, potom budete chcieť získať viac vzťahu. Ak ste vo svojom vzťahu boli nešťastní, človek môže byť “zatvorený” z vášho života. Ak k tomu dôjde, bude to preto, lebo chcete, aby sa to stalo, alebo to bude mať z dlhodobého hľadiska prospech. Bez ohľadu na to, čo sa stane, toto zatmenie vám dá zodpovednosť.

Miller tiež upozornil na to, že Merkúra je tento mesiac odvrátený od 12. augusta do 5. septembra a je najlepšie, aby sme neuzavreli žiadne záväzky ani podpísali zmluvu akéhokoľvek druhu.

Ryby FEB. 19. marec 20

astrológia Eclipse Embed 12
Getty (2)

Zatmievanie osvetlí váš šiesty dom, ktorý riadi preventívne opatrenia, ktoré prijmete, aby ste zostali zdraví a pracovali, “hovorí Miller. Slnko a nový mesiac nájdete vo vašom šiestom dome spojujúcom sa s planétou prekvapenia, Uranom vo vašom druhom dome zarábajúcich príjmov a planétou bezpečnosti a dlhým dosahom, Saturnom, vo vašom desiatom sláve a vyznamenaniach , To naznačuje, že zatmenie vám prinesie skvelú príležitosť na zvýšenie vášho profesionálneho postavenia a finančnú výhodu.

Pokiaľ ide o zdravie, Miller hovorí, že fitness bude tiež na mysli. Ak začnete nový program v priebehu jedného týždňa od dnešného dňa, pravdepodobne uvidíte výsledky ako Uran a Saturn (nohy zlatého trojuholníka vytvoreného počas tohto zatmenia) vám pomôžu nájsť niečo, čo bude rád robiť.

Aries 21. marec – 19. apríla

astrológia Eclipse Embed 1
Getty (2)

S Marsom, tvojou strážnou planétou, vo svojom dome skutočnej lásky, si miláčik zatmenia podľa Millera. Zatmenie slnečného nového mesiaca otvorí novú kapitolu pre vás, ktorá bude obzvlášť radostná, pretože svieti váš piaty dom romantiky.

Zlatý trojuholník, ktorý sa objaví na oblohe, prinesie spolu Uran (planéta prekvapenia) a Saturn (planéta dlhodobých vzťahov). Ak ste pripojení, budete sa tešiť naplno. Ak ste jednotliví, môže to byť zriedkavý moment, keď stretnete niekoho nového a vzrušujúceho. Miller navrhuje ísť von a malú zábavu! Nebudete sa musieť snažiť príliš ťažko zachytiť oko zaujímavého niekoho. Toto zatmenie môže dokonca navrhnúť návrh v pohybe a nikto by nebol šťastnejší ako vy, keď sa to všetko rozvinie.

Taurus 20. – 20. mája

astrológia Eclipse Embed 2
Getty (2)

Podľa Millera je zriedkavo vidieť zatmenie tak pozitívne ako toto. Všetky slnečné zhluky sú nové mesiace, o ktorých je známe, že otvárajú predtým zamknuté dvere. Pre Taurus, nové zatmenie slnka za slnko presunie vašu pozornosť na vaše životné podmienky, keďže Mars, akčná planéta, bude vo vašom domácom sektore celý mesiac.

Môžete presunúť rezidencie, aby ste využili kariérne príležitosti alebo môžete zažiť skvelé veci v práci a rozhodnúť sa využiť svoje nové bohatstvo. Život nemôže byť vždy taký sladký, ale keď to je, užívaj si to naplno. 

Gemini 21.-20. JÚN

astrológia Eclipse Embed 3
Getty (2)

Nové zatmenie slnečného dňa bude stimulovať cestovanie, hovorí Miller. Ak sa rozhodnete ísť, budete pravdepodobne cestovať na miesto blízko domova. Zlatý trojuholník, ktoré toto zatmenie prináša na oblohe, prepája Slnko a aktívny Mars so Saturnom vo vašom dome partnerstva s Uránom (planéta prekvapenia), ktorá zdôrazňuje všetky neočakávané príčiny vo vašom sektore komunity a priateľstva. Je to aj dom nádeje a želaní, takže je väčšia šanca tento mesiac priniesť veľmi potešujúce správy z modrej.

Miller tiež varuje, aby si pamätal, že vaša vládnuca planéta Merkúr bude retrográdna od 12. augusta do 5. septembra, čo znamená, že by ste mali odložiť spievanie akejkoľvek formy zmluvy.

Rak 24 jún 22

astrológia Eclipse Embed 4
Getty (2)

Miller hovorí, že august bude pre vás úžasný mesiac! Počas týždňa nechodíte na dovolenku, nebudete chcieť nechať ujsť všetko, čo sa deje. Vzhľadom na to, že sa Mars pohybuje vo vašom druhom dome od 20. júla, je jasné, že vaše výdavky sa v poslednom čase zvyšujú, takže budete pravdepodobne motivovaní k nájdeniu nového potrubia peňazí. Toto zatmenie otvorí dvere pre viac spôsobov, ako získať väčší príjem, ako je vidieť v pozícii zlatého trojuholníka: Prvá časť trojuholníka bude smerovať k vašim pracovným projektom, čo naznačuje podporná pozícia Saturnu viazaná na myšlienku bezpečnosti a pohodlia.

Miller hovorí, že podrobná koncentrácia, ktorú vždy zadávate, priniesla na vrchole silu – a novinky sa ešte zlepšia. Noha trojuholníka smerujúca k Uránu, zasadená do vášho desiateho domu slávy a ocenení, naznačuje, že práca, o ktorej diskutujete v priebehu dní 21. augusta, prinesie aj chválu a potenciálne rýchle zvýšenie priemyslu. Môžete získať konkurenčnú ponuku alebo propagáciu. Alebo ako samostatne zárobkovo činná osoba, môžete nájsť prestížneho, lukratívneho nového klienta. A najsladšia časť vášho pokroku je, že rozruch, ktorý sa týka vás, bude úplne nečakaný. 

Susan Miller je V štýle, s rezidentný astrológ a zakladateľ spoločnosti AstrologyZone.com. Jej najnovšie V štýle sign-by-znamenia stĺpec sa objaví v septembrovom vydaní, ktorý je k dispozícii na stánkoch a na stánkoch digitálne sťahovanie teraz.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 + = 44

map