Obliekanie ako osudové dieťa pre Halloween? Kelly Rowland má nejaké rady

Pre väčšinu detí z 90. rokov bude Destiny’s Child vždy OG. Takže s Halloweenom hneď za rohom je dievčenská triumvirátka Beyoncé, Kelly Rowland a Michelle Williams zrelá na kostým. To je dôvod, prečo, keď V štýle nedávno hovoril s Rowlandom, ktorý sa zaviazal, že strávi dovolenku s M & M, ktorá vyčerpá 15 000 kostýmov a balíčkov cukroviniek pre ľudí s nízkym príjmom v Newarku v New Yorku (doma čokoládových liečiv), museli sme sa opýtať, aké by bolo jej ideálne vykresľovanie.

osud's Child Grammy's 2001
Frank Micelotta / Getty Images

Die-tvrdé fanúšikov Destiny’s Child s potešením vie, že citovala nikoho iného ako Grammy v roku 2001, kde sa skupina dievčaťa zapamätá na scénu, aby vystúpila s hity, vrátane “Independent Women” a “Say My Name” trio trblietavých modrých odevov ako dokonalý príklad. “Ja by som odporučila stredné a vysoké topánky, celú cestu,” povedala V štýle. “Vždy to bolo pre nás.” Dámy, mali by ste byť múdre nechať svojho muža doma. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 9 =

map