Obliekanie kvetinových šiat od Michelle Obamovej je niečo iné ako základné

Prvá dáma Michelle Obama sa usmievala na 3. výročnom stretnutí o mládežníkoch vo Washingtone v súčasnosti, kde privítala viac ako 130 študentov, ktorí reprezentovali mestské, vidiecke, pôrodné, bezdomovské, špeciálne potreby a nedostatočne zastúpené mládež v Biely dom – a vyzerala úžasne.

FLOTUS pre túto príležitosť udržiavala jednoduché a šikovné v tmavo modrej kvetinovej výtvorke Creatures of the Wind. Bez rukávov sa objavili jej tónované ruky a predstavovali okrúhly výstrih, asymetrický vysoko nízky lem a nepríjemné okrajové detaily. Svoju súpravu dokončila s elegantným koženým opaskom a náušnicami. Milujete jej súbor? Frock je v súčasnosti na predaj za $ 528 na saks.com, ale očakávame, že sa bude predávať vonku.

Jej vystúpenie na tomto podujatí sa dostane na päty dnešného prenikavého pohľade na blížiaci sa segment Obamu na Carpool Karaoke Jamesa Cordena. Neskoro neskoro, a nemôžeme čakať na naladenie v stredu večer, aby sme videli, že všetko ide.

SÚVISIACE: Pozrite prvej dámy Michelle Obama v tomto Carpool Karaoke Náhľad

Pre viac najpamätnejších okamihov štýlu prvej lady kliknite teraz na galériu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 + = 21

map