Obnovte vzhľad od Kate Uptonovej nádhernej Bobbi Brownovej kampane

Poďte padnúť, hlboký nasýtený pery spojený s minimalistickým okom sa zvyčajne stáva našim pohľadom na make-up, takže čoskoro sme videli, že Kate Upton je ultra-okázalá kampaň pre Bobbi Brown dovolenku kolekcie, my mal aby ste získali všetky detaily od seba o tom, ako ju znovu vytvoriť.

“Je to úžasná kombinácia sexy, silnej a istoty,” hovorí Brown. Namiesto holého veka, špecialista na make-up použil na hviezdu iskrivý zlatý tieň a pridal sexy mačkovitý úder kvapaliny. Od Uptonovej pleti sa nanášala vrstva Skin Foundation Stick vo Warm Beige (44 dolárov, bobbibrown.com) a potom sa použilo niekoľko zásahov Bronzing Powder in Medium ($ 40, bobbibrown.com) na zvýšenie tepla a jemný obrys. Brown a následne na jablkách hviezd na tvári zmieša svoju práškovú červenú bravčovú bravčovú pekónovú (27 dolárov, bobbibrown.com) a vyzdvihne ako vyvýšený jasný prášok do bronzového žiarenia ($ 52, bobbibrown.com).

FOTOGRAFIE: Pozrite si Kate Upton’s Best Looks Ever

kate Upton - Bobbi Brown
Zdvorilosť

Na vytvorenie výstražného pútača Brown prvýkrát položil Uptonove pery na Sangria Lip Liner, potom vrstvil Hollywood Red Lip Gloss na Lip Color v Bordeaux ($ 22 – $ 26, bobbibrown.com). Pri pohľade do očí, Dark Brow Kit (47 dolárov, bobbibrown.com) zdôraznil oblúky modelu a po vrstve očnej základne sa očný stín v koži (22 dolárov, bobbibrown.com) zmiešal po celom svete. Nasledovala s béžovým očným tieňom ($ 22, bobbibrown.com) na vekách Upton, potom použila Zlatý Pink Metallic Shadow ($ 22; bobbibrown.com) na vrchol. Vyzbrojený čistiacou kefou, Brown sledoval hornú čiaru hviezdy s dlhým nosením gélu Liner v čiernej škótke (24 dolárov, bobbibrown.com), roztiahol ju do krídla a rozptýlil líniu dotykom očného tieňa v kaviári ( $ 22; bobbibrown.com). Koktail Maskara s intenzívnym dlhým opotrebením a Smokey Eye Mascara (25 dolárov a 28 dolárov, bobbibrown.com) slúžil ako konečný dotyk.

FOTOGRAFIE: Nájdite perfektnú červenú rúž pre tón pleti

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 − = 57

map