Obsadené nakupovaním cez internet? Pozrite sa na tieto nové stránky Go-to

Ak ste ako oni, on-line nakupovanie je viac než len zábava – je to plný šport. Ak už milujete nákupné krmivo spoločnosti Polyvore Pinterest, vezmite si z nich tieto revolučné nové nákupné stránky. Či už ste v špecializovaných butikoch, dizajne z celého sveta alebo mobilné nakupovanie, získali ste pokrytie. Prečítajte si o našich prvých troch nových výberoch.

Covet + Lou, covetandlou.comEtsy spĺňa Amazon na tomto trhu špecializovaných butikov a indie dizajnérov, ktoré nenájdete v obchodaku. Pravidelní zákazníci získajú osobitné výhody, ako napríklad hodnotenia skríň v domácnosti a krabice naplnené predmetmi, ktoré kurátor zakladá Tina Burgos.

SÚVISIACE: Nájsť Vintage, ktorý skutočne vyhovuje tejto novej aplikácii

Portemode, portemode.comChcete nakupovať ako svetový cestovateľ? Prezrite si výkresové výkresy (z krajín vrátane Indie, Japonska a Južnej Kórey), ktoré ste predtým nedisponovali v štátoch. Najlepšia časť? Všetky vaše dobroty sa do troch pracovných dní odošlú zo zariadenia v USA, takže sa môžete rozlúčiť s dĺžkou medzinárodných dodacích lehôt.

Spring App, shopspring.comTáto nová mobilná aplikácia vytvára skúsenosti s nakupovaním, ktoré sú založené na údajoch získaných z kliknutí a akcií. Prečítajte si kartu Discovery a nakupujte podľa trendu a pozrite sa na produkty Spring Exclusives pre produkty špeciálnej edície od dizajnérov, ako je verejná škola.

SOUVISLOSTI: Blake Lively, Lauren Conrad a ďalšie zdieľané stránky a aplikácie, ktoré nemôžu žiť bez

Navštívte našu stránku #BestofDigi pre ďalšie horúce nové aplikácie a webové stránky a nezabudnite vyzdvihnúť vydanie novembra V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a na digitálne prevzatie 17. októbra pre úplný zoznam.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 38 = 39

map