Obsadenie sudcu hovorí o práci s dvoma Roberts

Čo dostanete, keď zmiešate Roberta Downeyho Jr s Robertom Duvallom? “The Bobs,” ako obsadenie Sudca ich volá a veľa strieborných obrazoviek. V divadlách, ktoré začínajú minulý piatok 10. októbra, sa dráma zameriava na právnika z Chicaga (Downey), ktorý sa vydá po Indii, keď matka odíde. Keď zistí, že jeho odcudzený otec (Duvall), sudca, je obvinený z vraždy, postava Downeyho Jr. sa zaoberá jeho prípadom. Dostali sme sa s obsadením filmu mínus Roberts – na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte a požiadali ich, aby každý z nich zdieľali vrchol z filmu. Tu je to, čo mali povedať:

Vera Farmiga: “Dobík a jeho odhodlanosť boli tak infekčné,” povedala Farmiga. “On a Downey majú symbiotický vzťah – navzájom sa inšpirujú a duchom kamarátstva a radosti sa skutočne zhoršilo,” dodala. “S dvoma Robertsmi na kormidle je to len šampión americkej kinematografie.”

Vincent D’Onofrio: Na scéne v Shelburne, Massachusetts, “bolo tam toľko intenzívnych dní a scén, ktoré by sme sa dali prechádzať, aby sme zachovali morálku medzi nimi,” povedal D’Onofrio. “Bolo veľa vtipov a dojmov. Všetci sme viseli a spoznali sme sa celkom dobre. “

Dax Shepard: Pre Shepard bolo natáčanie záležitosťou zameranou na potraviny. “Mali sme veľkú večeru na tejto úžasnej premenenej stodole nazývanej Červený kohút a Duvall sedel v čele stola,” povedal Shepard. “Znáša to najlepšie zo všetkého – myslím, že viem, že v Amerike teraz pozná najlepšiu reštauráciu.” Duvall vie dokonca to najlepšie z vecí, ktoré sa mu nepáči, ako si všimol Shepard. “Zdá sa, že miesto vedľa jeho hotela vyhralo niektoré medzinárodné prestrelky cappuccino a predpovedal to tým, že povedal:” Nemám rád cappuccino, ale sú tam najlepšie. “”

Jeremy Strong: “Polovinu času to bolo ako The Actors ‘Studio, polovicu času to bolo ako Ringling Brothers Barnum a Bailey Circus,” hovorí Strong, že je na sade. “Dynamika vo filme odzrkadľovala dynamiku na scéne v tom zmysle, že som mala pocit, že mám dvoch veľkých bratov a otca. Moji veľkí bratia strávili veľa času tým, že ma prekvapili, ale tiež ma cítili chránení. “

Pozrite sa na trailer nižšie pre Sudca, v dnešných divadlách!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

89 + = 94

map