Od Luxe čistiace prostriedky až po remeselné zmrzliny, má kozie mlieko moment

Aký je najdrahší trend sezóny? Pravdepodobne by ste nehádali kozy! Živočíšne zviera sa objavilo všade a sproinging do našich sŕdc. Doteraz tento rok v lete malé dievčatá chránili Bostonské deti pred získaním jedovatého brečtu, “kozieho sa” Oklahoma City a dokonca aj obliekania fantazijných rohových doplnkov pri stretnutí s princom Harrym. Od ich klenutých kolená až po ich klapky, jemné uši až po ich trpké, trpké chvostové tufy – si myslíme, že sú len rozkošné.

Ďalším dôvodom na milovanie kôz je skutočnosť, že vyrábajú naozaj bohaté, chutné mlieko, ktoré sa môže premeniť na jemné dobroty a luxusné kozmetické výrobky. Začali sme nakrútiť niektoré krásne kozmetické výrobky a vážne báječné svadobné šaty s pomocou našich rozkošných kozích priateľov.

Krása od kôz

Kozie mlieko vyživuje pokožku už celé stáročia, pretože starí Egypťania ju používali na upokojenie svojej pokožky. Je plný alfa-hydroxy kyselín vrátane kyseliny mliečnej, ktoré pomáhajú odstrániť odumreté bunky pokožky, čím sa vaša pokožka objaví hladšie a mladšie. Nielen to, že kozie mlieko obsahuje množstvo vitamínov vrátane vitamínu A, ktoré pomáhajú pri odstraňovaní kožných tkanív. Podľa odborníkov krémy vyrobené s vitamínom A znižujú vrásky, kontrolujú akné, zmierňujú psoriázu a udržiavajú zdravú pokožku.

kate Somerville Goat Milk Cream
Zdvorilosť

1. Kate Somerville krém na kozie mlieko$ 65; Sephora.com Perfektný na citlivú pokožku, krém na kozie mlieko Kate Somerville sa upokojuje a omladzuje pri súčasnom pridávaní zdravých dávok vlhkosti.

kytice Bath Truffles Made With Goat's Milk from Anthropologie
Zdvorilosť

2. Buketové vane hľuzovky vyrobené z kozieho mlieka18 dolárov za štyri; anthropologie.comSkipujte sprchu a vezmite si dlhú, upokojujúcu, spa-like kúpeľ s týmito lanýži z Anthropologie. Vyrobené z kozieho mlieka, bavlny a kakaového masla a sušených ružových a lavendarových lístkov, tieto kúpele sú rovnako dobré pre vašu pokožku, pretože sú nádherné.

po Sun Goat Milk Soap from Beekman 1802
Zdvorilosť

3. Po mydlá na kozie mlieko$ 15; beekman1802.comVšetko všetky výrobky na starostlivosť o mydlo a starostlivosť o pokožku od firmy Beekman 1802 obsahujú bohaté kozy mliečne priamo z farmy Beekman 1802! Keďže výrobky sú vyrobené so všetkými prírodnými zložkami a bez chemických látok alebo konzervačných látok, ich jemné mydlá môžu byť použité aj na najcitlivejší pokožku.

Potraviny kôz

Samozrejme, že by sme boli odpútaní, aby sme vylúčili chutné pokrmy, ktoré kozy vytvorili. Od uspokojujúcich sladkostí až po dekadentné pikantné občerstvenie sa kozie mlieko môže premeniť na niektoré vážne báječné nosorožce!

poľnohospodárska usadlosť Goat Milk Caramels from Big Picture Farm
Zdvorilosť

1. Farmárske kozie mliečne karamely$ 8; bigpicturefarm.comVyrobené vo Vermonte všetkými hviezdicovými tímami na Manhattane, Orion, Fern, Gertrude, Cicada, Cy, Solaris, Junebug, Ahmic, Meridien, Winnimere a Luna, krém, kakao latte a (naša obľúbená) morská soľ a bourbonová vanilka.

polnoc Moon Goat Cheese
Zdvorilosť

2. Midnight Moon Kozí syr25 dolárov za 1 libru; cypressgrovechevre.com Romanticky menovaný Midnight Moon Goat Cheese je vo veku 6 mesiacov v Holandsku pred pristátím na stole. Milujeme výrobu dekadentného občerstvenia tohto syra pridaním kukurice a dollops sladkého figového džemu.

Lalo Capraccino Goat's Milk Coffee Ice Cream
Zdvorilosť

3. Kozí zmrzlina na kávu Laloo Capraccino$ 8; icecreamsource.com Vyrobené s 100 percentným kozím mliekom je LaLoo zmrzlina prirodzene vyššia v bielkovinách a menej tuku než iná zmrzlina, rovnako ako ľahšie stráviteľné pre laktózu citlivého davu. Milujeme bohatú chuť Capraccina, vyrobenú z čerstvých talianskych espressových bôbov, ktoré sa pražia len tri týždne pred výrobou.

Potrebujete viac dôkazov, že kozy sú najlepšie veci? Stačí sa pozrieť na Scribbles, jednu zo šťastne zachránených kôz žijúcich v Farm Sanctuary v Orlande v Kalifornii, keď si blúdi a povykuje ich pasienky:

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 4 =

map