Od Rihanna je bláznivý vlak do J.Lo je Risque šaty, Pozrite sa na všetky divokej módy od 2015 Met Gala

Slávnostná galéria je považovaná za najväčšiu noc v móde a tento rok určite nesklamala. Vo svetle najnovšej expozície metropolitného múzea kostýmov umenia “Čína: skrze Pohľadové sklo”, oblečený kód pre 2015 Met Gala sa točil okolo Číny. 

Zatiaľ čo niektorí experimentovali s témou, iní zostali verní svojej estetike s červeným kobercom. Jennifer Lopez spadol do druhej skupiny. Robila to, čo najlepšie robí, a robí čeľuste v risku rubínovom ramennom Atelier Versace, ktorý nielen objal jej každú krivku, ale aj škandalózne odhalil niektoré z jej najlepších aktív. Aj Kim Kardashian mal ten istý nápad. Ona sa obrátila k Peter Dundas Roberto Cavalli navrhnúť jej čistý, takmer nahé hodvábne tylové šaty vyšívané s flitrami, kryštály a pštrosie perie. 

Ale to bola Rihanna, ktorá sa rozhodla premeniť hlavu a pokúsila sa o čínsku dizajnérku Guo Peiovú za jej majstrovské dielo Metala Gala, ktorá pozostávala z mimoriadne žltých vyšívaných šiat s vyšívaným kožušinou s vlakom, ktorý presahoval šírku červeného koberca viac), doplnený zlacenou hlavicou.

FilmMagic

Z Sarah Jessica Parker je blázon-cool fascinator na Kendall Jenner je smaragd číslo, pozri všetky módne momenty z 2015 Met Gala červený koberec.

FOTKY: 2015 Met Gala: prírastky červených kobercov

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 4

map