Olivia Munn Nails Táto odolná farba s oblúkovým vzhľadom

Na rozdiel od väčšiny z nás, Olivia Munn vyzerá neuveriteľne v oranžovej farbe. Vážne, ako ju vytiahne bez toho, aby vyzerala ako väzňa? Pre Munn, oranžová naozaj je nový čierny.

Herečka prichádza v prvý deň Comic Con v San Diegu vo štvrtok a vyzerá ako milión svetlo oranžových dolárov v zodpovedajúcej hrebeňovej a sukne s kvetinovou výšivkou od Cinq à Sept’s 2018 resort collection.

tk
Broadimage / REX / Shutterstock

Munn predviedol svoje nekonečné nohy s vysoko-pásom sukne a pár strappy strieborné sandále (shop podobný pohľad tu). Pre dôrazný zákrut na súbor, prvý Denná výstava korešpondent spojil svoju orezanú bundu s len malou béžovou braletkou, vyčnievajúcou šikmou štiepenosťou a vzorkou jej tónovaného abs.

Herečka a jej dlhoročná priateľka Aaron Rogersová údajne rozdelili minulý apríl a my nehovoríme, že ide o pomstlenú šaty (myslím, že to nie je ani šaty), ale Munnův súbor má rozhodne ten istý žárlivostný účinok.

SÚVISIACE: Dievčenský obed Olivie Munnovej vám dá FOMO

Dievča vyzerá červeno-oranžovo-horúco!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 − 55 =

map