Olivia Palermo a Johannes Huebl Stun na Wimbledone, definovať #Goals in the Stands

K športu tenisu patrí pôvab, takže nie je prekvapením, že Olivia Palermo a Johannes Huebl, pravdepodobne jeden z najodolnejších párov sveta, sú hlavnými fanúšikmi.

Vo štvrtok šťastný pár prišiel ruka v ruke do Londýna, aby sledoval športovcov, ktorí slúžia a chodia cez ihrisko vo Wimbledone. V prípade Palerma bola výstava ešte jednou príležitosťou otočiť hlavu, tentoraz v čiernej kombinéze s detailom úchytiek, ktorý elegantne vyzerala s krehkým čiernym sako. Spárovala vzhľad s hrubým zlatým náramkom, nadsadenými slnečnými okuliarmi a samozrejme víťazným úsmevom.

Jej hubený manžel Huebl si to stále zachoval v tom, čo sa javí ako špinavý sivý sako spárovaný s náprsnými nohavičkami a zodpovedajúcou kravatou polka-dot. Jeho vlasy, ako zvyčajne, boli perfektne rozdelené na stranu.

Po tom, ako sa na červenom koberci postavili, milovníci vtákov vyhľadali svoje miesta na štadióne, kde ich zachytili, aby si ich rozhovorili a užívali si hru.

olivia Palermo and Johannes Huebl, 2016
James Gourley / REX / Shutterstock

SÚVISIACE: 46 Fotky vašich obľúbených hviezd vo Wimbledone

Nezáleží na výsledku zápasu, ich oblečenie bolo celkovo výherné.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 4 =

map