Olivia Wilde šaty jej dieťa Bump v nej najlepšie “Sexy spodná bielizeň”

Nechajte to Olivii Wilde, aby nám ukázali skutočný význam “sexy spodnú bielizeň”. Tehotná herečka sa cez víkend dostala do sociálnych médií, aby odhalila svoj nočný odev vo voľnom mieste Instagram.

Fotografia sa zameriava na Wildeho nohy a rozkošné dieťa, keď ležia v posteli, keď nosia bielu pyžamovú súpravu. Zodpovedajúce horné a spodné časti sú zdobené obrazmi vajcových tacos, raňajkovým sendvičom vyrobeným s nadýchanou vaflou, klobásou a míchanými vajcami.

“Len chcete rýchlo potvrdiť, že to je to, čo sa myslí ako” sexy spodná bielizeň “,” napísala v popise.

Len chcem potvrdiť skutočné rýchle, že to je to, čo sa myslí ako “sexy spodná bielizeň”.

Fotografie odoslaná Olivia Wilde (@oliviawilde) na

Zatiaľ čo to môže byť najzábavnejší pohľad, ktorý sme dostali na jej tehotné brucho, nie je to jediné. Minulý mesiac vinyl hviezda narazila na uliciach N.Y.C. v príležitostnom chladnom materinskom vzhľade, ktorý nás úplne záviděl štýlu bedra (dokonca aj počas niekoľkých mesiacov tehotných). Wilde si obliekala bombu v polovici bieleho tee, modrej bombardovej bundy, čiernych štíhle džínsy a naklonených tenisiek Vans pre svoj deň.

olivia Wilde - June 28, 2016 - LEAD
Starší Ordonez / INFphoto

O OVIY Wilde a Look-Alike Son Otis oslavujú štvrtý júl na baseballovej hre

Hviezda je jednoducho robiť chladné mamičky ešte chladnejšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 + = 26

map