Omarosa bola údajne vyhodená z Bieleho domu za využitie tohto luxusu

Ak voľne prechádzate firemnou kartou, aby ste sa dostali k ďalšej schôdzke, mali by ste byť opatrní, aby ste nesledovali kroky Omarosy.

V decembri bývalý riaditeľ pre komunikáciu pre úrad verejnej spojky Omarosa Manigault Newman údajne opustil Biely dom v dramatickom móde vhodnom pre reality TV. Ona technicky odstúpila a tlačový tajomník Bieleho domu Sarah Sanders zdieľal ďalšie podrobnosti vo vyhlásení. “Omarosa Manigault Newman včera rezignoval na ďalšie príležitosti. Jej odchod nebude účinný až do 20. januára 2018. Želáme jej najlepšie v budúcich snahách a sú vďační za jej službu “.

VIDEO: Rodina Donalda Trumpa Jr prijme biely prášok v pošte

Ale krátko potom spravodajca April Ryan zdieľa niekoľko tweets, ktoré namaľovali obraz Manigault Newmana, ktorý bol doslova odvezený z majetku Bieleho domu. Súhrnne to bolo drama, a náčelník štábu Bieleho domu John Kelly údajne urobil konečné rozhodnutie, aby ju pustil.

Teraz sa učíme, čo sa naozaj stalo. Podľa Politico sa Omarosa údajne nechala ísť z nečakaného dôvodu: zneužívanie služby auto. V správe sa uvádza, že Manigault Newman používa službu Bieleho domu nazývanú “CARPET”, aby sa dostala do kancelárie, ktorá je zakázaná federálnou vládou.

SPOJENÉ: Melanie Trump je 15-karátový zásnubný prsteň nestojí to, čo Trump povedal, že to

Zásuvka dodáva, že po jej prepustení sa pokúsila “pobiť rezidenci v Biely dom” a zaplila sa na elektronický kábel tajnej služby, ktorý sleduje, kto príde a von. Politico predtým uviedlo, že Manigault Newman tiež vyrušil Kellyho perie, keď priviedla ľudí z jej svadobnej strany do Bieleho domu na svadobnú fotografiu.

V poslednej dobe ju povedala Manigault Newmanová Celebrity Big Brother čo-hviezdy-yep, ona je späť v televízii, že je to viceprezident Mike Pence, ktorého Američania by sa mali strach viac ako niektorí Trump. “Môžem to povedať? Rovnako zlé, ako si myslíte, že Trump je, budete sa o Pence obávať, “povedala. “My by sme prosili o dni Trumpa, ak sa Pence stane prezidentom, to je všetko, čo hovorím. Je extrémny. “

Manigault Newmanová tiež zostala na titulných stránkach v pondelok, keď britský novinár Piers Morgan odišiel na Twitter, aby tvrdil, že mu ponúkla sex výmenou za víťazstvo Celebrity Apprentice.

Samozrejme, Omarosa je najlepšie známa tým, že hrá spolu s Donaldom Trumpom Učeň.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

89 + = 96

map