Oprah Winfrey odhaľuje odšťavovač Ona je posadnutá … a potom daruje to

vy dostať tlač … a vy dostať tlač … a vy dostať tlač!

Oprah Winfrey má vec pre určitý high-tech odšťavovač s názvom Juicero. V podstate vyzerá (a funguje) ako Keurig na odšťavňovanie a prichádza s prispôsobeným týždenným odberom šťavy. Pripojte zariadenie k internetu, personalizujte svoje týždenné odbery, vložte odšťavovacie prísady po ich doručení, stlačte tlačidlo a voilà! Čerstvý džús.

Odšťavovač so studeným lisom sa predával za 699 dolárov, keď prvýkrát vstúpil na trh v minulom roku, ale teraz sa predáva za 399 dolárov (plus náklady na balenie šťavy).

Vzhľadom k tomu, že mediálny magnát je notoricky známy tým, že spozoruje ďalšiu veľkú vec, možno nie je žiadnym prekvapením, že ľudia strašne divili, keď nielen, že jej láska k odšťavňovaču dostala do zabalenej miestnosti naplnenej obsadením a posádkou Vráska v čase, ale dal im to ako darček.

Dátový obal, ktorý stále dáva .. Na vaše zdravie a šťastie! Vďaka. @iamdougevans @juicero @jason_m_cox #wegotthejuice #Juicero

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Oprah (@oprah)

“Ozdobný dárek, ktorý stále dáva .. Na vaše zdravie a šťastie!” Ďakujem @iamdougevans @juicero @ jason_m_cox # wegotthejuice # JUICERO, “Oprah titulovala video, ktoré ukázalo, že popíja pohár šťavy pred obsadením a posádkou, predtým že každý z nich bude mať doma Juicero.

VIDEO: Tu je, keď to stojí za to kúpiť ekologické

 

A určite to nebolo žiadne auto, ale stále bolo veľa křikov a potlesk, ako povedala svojim prekvitajúcim hlasom: “Je tu tento skvelý automat na džúsy, ktorý robí tieto skvelé čerstvé šťavy … Mám jednu a teraz všetci budete mať jeden! “

“Každé ráno, keď vychádza šťava, premýšľaj Vráska v čase,”pokračovala, keď sa objavila miestnosť Juiceros, ktorá bola umiestnená po celej miestnosti.To je tiež správne včas, aby sa konečné úsilie dostalo na bikini telo pripravené na leto..

SÚVISIACE S DÁTUM: 7 Times Oprah Winfrey Ukázať históriu

Film, ktorý režisérka Ava Duvernayová, hviezda Winfrey spolu s Reese Witherspoon, Mindy Kaling, Chris Pine, Gugu Mbatha-Raw a Zach Galifianakis. Je zasadený do hitov divadiel v roku 2018.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map