Orange je nová čierna Jolene Purdyová na objatí jej ázijského dedičstva a Donnie Darko Meme

Ak ste nahlas sledovali Oranžová je nová čierna, dobre viete, že transformácia Litchfielda na zisk z väzenia mala za následok vážne preplnenie, a teda aj veľa novej krvi. V tejto sezóne, diváci stretnúť Stephanie Hapakuka (vyslovuje sa “HAPAM-cvok-uh”), hral Jolene Purdy z Donnie Darko sláva. Nižšie hovorila V štýle o účasti na obsadení, o význame zmiešanej rasy a o tom, ako si predstaví svoj charakter.

Obsadenie Orange je nový čierna je mimoriadne úzky. Ako vás privítali, aby ste nastavili? Boli tam nejaké úžasné rituály?

Robili si s obľubou moje meno a spievali “Jolene” od Dolly Partonovej. Nikto si nepamätá “Hapakuka”. Ľudia by to nesprávne vysvetlili, takže si o ňom vypísali pieseňnamiesto “Všetko najlepšie k narodeninám”, bolo to pre teba “Hapakuka”. Kimiko Glenn to predtým dostala, takže bola šťastná, keď som prišiel na palubu.

Som trochu prekvapený, že Stephanie a Soso nemali silnú väzbu ako rezidentni polovici Asiatov z Litchfield. 

Naozaj chcem mať s ňou scénu! Myslím, že budú priatelia. Keď ste v hokejovom klube, len to viete. 

súvisiace: Čo Taylor Schilling miluje o ňom Oranžová je nová čierna znak

Prehliadka je široko uznávaná pre svoju rôznorodosť. Vzhľadom k ázijskej problém Hollywoodu, aký je to pocit hrať vedúcu postavu, ktorá sa hrdo označuje ako half-Asian, na rozdiel od nejasného zmiešanej rasy etnického pôvodu? 

Som polovica-japonská, ale moja rodina je z Havaja. Druhá polovica je nemecká, židovská a írska. Keď som bol zmiešaný, vyrastal som s každým, kto sa pýtal: “Čo si ty?” Na scéne, kde robia plienku, strážnik hovorí: “Ach, ty si zaujímavá, čo sa máš?” Bolo to tak hrubé, keď sme ju nakrútili, ale to je skutočný životaspoň pre mňa. Som určite “iný”. Bola to schopnosť dať to v show, ktorá je sledovaná toľkými ľuďmi. Ázijci majú tendenciu byť trochu pasívnejší s vecami, takže mám rád, že [OITNB tvorca] Jenji [Kohan] to priniesol, pretože o ňom sa zriedka hovorí. 

Urobili ste nejaký výskum súvisiaci s väznicami pred tým, než začnete natáčať?

Naučil som sa veľa na sade. Poskytujú vám tieto vítané balíčky založené na skutočných väzňoch. Je to kefka na zuby a all-in-one šampón / kondicionér / sprchový gél / lotion v cestovnej veľkosti fľaše, kotúče toaletného papiera, a vankúš a deku. To je to, čo dostanete, kým nemáte peniaze vo vašom komisionári, aby ste kúpili to, čo potrebujete. Moje vlasy boli vždy klesnuté, pretože som nemal dosť peňazí na vlasy. Ak vidíte väzňov so svojimi vlasmi, znamená to, že majú rodinu, ktorá ich miluje. Alebo práce.

Si príbuzní: Oranžová je nová čierna Scéna, ktorá bola filmová nočná mora

Keď hovoríme o vlasoch, aké sú tie najdôležitejšie správy Stephanieho?

To bola nehoda! Moja kaderníctvo používa iný toner a vlasy mi dobre nevznikli. Stále sa to snažím dostať von. 

Získanie zákulisia je dôležitým rituálom prechodu pre každú postavu. Čo si myslíte, že Stephanie bude?

Myslím, že Stephanie je naozaj dobrá vo vnútri, takže pravdepodobne urobila niečo hrozné z dobrého dôvodu. Existuje mnoho mormónov na Havaji, takže možno sa dostal zabalené v tom, že aj jej jediný spôsob, ako dostať svoju rodinu von bolo niekoho zabiť, ale bolo to naozaj chrániť ich.

súvisiace: 9 krát Oranžová je nová čierna Cast bol najdrahší

Bola tu v tejto sezóne scéna, ktorá bola obzvlášť náročná na film?

V jednej scéne musím pustiť nohavice. Byť väčší a zaoberal sa problematikou imidžu tela, ktorý sa cítil veľmi terapeutickynajmä preto, že ide o rasové profilovanie. Bolo skvelé vstúpiť do tohto priestoru a osloviť, ako sa cítim osobne. 

OITNB priťahuje niektorých zúrivých fanúšikov, ako ste videli s veselými Donnie Darko mem, ktorý sa pohyboval po internete [Ed. poznámka: Purdy hrával po boku Jake Gyllenhaal vo filme 2001]. Bola to vaša prvá vôňa? 

Tak som zistil, čo je mem! Niekto mi ho poslal, potom mi ho poslal niekto iný. Stále som dostal rovnaký obraz od všetkých na všetkých stránkach sociálnych médií. Nemám technológiu.

Tento rozhovor bol zrozumiteľný.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 28 = 38

map