Orange You Glad Hayley Williams z Paramore MAC Collection je v obchodoch dnes?

Paramoreova hudba je o tom, kto ste – a teraz kapely skupiny Hayley Williams používa ten istý koncept na makeup s novou spoluprácou s MAC Cosmetics, ktorá je k dispozícii výlučne online od dnešného dňa. “Vyrobili sme kolekciu, ktorá reprezentuje, kto som ako dievča a ako žena,” povedala speváčka po telefóne InStyle.com, keď sa pripravila na vydanie svojho nového albumu, Paramore (vonku) a prejdite na turné (pozri dátumy a mestá tu). “Keď sme na ňom začali pracovať, bol som prekvapený a nadšený tým, že sme nielen robili pekný make-up, ktorý by predával. Robili sme to, aby sme zastupovali, kto som, a to je presne to, čo som ja. “Na jej zostave sú štyri produkty s zázvorovou farbou: Znie to ako šum, matná rúž (15 dolárov), Riot Gear, lak na nechty (16 dolárov); Denný, očný tieň (15 dolárov); a Lightscapade, finisér na pokožku (29 dolárov). Jej inšpiráciou – teraz jej podpisom neónových vlasov. “Začal som farbiť vlasy jasne oranžovej u 18,” povedala. “Nemal som tetovanie ani piercing, ale farba vlasov bola zábavná cesta, ako sa vyjadriť. Cítim sa viac ako ja, keď je to jasná farba, rovnako ako všetko je správne na svete, keď mám oranžové vlasy. “A je to správa, ktorú prináša do kolekcie make-upu:” Sebakontrola je taká dôležitá pre to, že je teenagerom a je to zdravé, že máte to, či píšete piesne alebo hráte s módou alebo krásou, “povedala. “O tejto kolekcii ide. Môžete ho nosiť, akokoľvek chcete. Som rád, že to skúsia mladší fanúšikovia. Milujem vidieť celú generáciu dievčat, ktoré sa snažia zistiť, kto sú a ich miesto. Milujem byť jeho súčasťou. “Navštívte maccosmetics.com a nakupujte ho teraz.

Navyše vidíte 10 fotiek farby vlasov Hayleyho.

ĎALŠIE: • Vyskúšajte Hayley’s Orange Hairstyle! • Krása Editora je jar musí mať – 15 • Pod 15 dolárov: Najlepšie výhodné produkty krásy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 + = 38

map