Osamelá čierna hviezda Ksenia Solo hovorí, že očakáva “veľa nebezpečenstva” na zajtrajšom finále sezóny

Osirotená čierna tretí sezónny zážitok zomrie zajtrajšok a sci-fi dráma vystupuje s bangom – alebo “ešte väčším treskom” ako minulé obdobia, podľa hviezdy Ksenia Solo, ktorá hrá tajomný Shay na sérii sprisahania naplnenej klonom , Chytili sme sa so Solo, keď sa nedávno zastavila V štýleaby sa rozprávali o tom, čo sa stalo v zajtrajšom finále, a odhalila, že je tu veľa dramatu, na čo sa môžeme tešiť – najmä pokiaľ ide o vzťah Shay s Cosimou, jedným z mnohých klonov, ktoré hraje Tatiana Maslany na šou.

“Pre všetky postavy bude veľké nebezpečenstvo,” povedala Solo a dodala, že v epizóde bude jej postava “ohrozená”. A sériový láskavý trojuholník – v ktorom sa Shay a Delphine obaja sústreďujú na náklonnosť Cosima – pravdepodobne prídu na rany. “Bude to naozaj zaujímavé vidieť, čo sa stane medzi Shayom a Delphinom,” povedal Solo. “Odvtedy sa stretávajú s vojnou, pretože sa stretli navzájom.”

SÚVISIACE: Získajte Astronaut Wives Club Style Scoop z kostýmového návrhára novej výstavy

Bitka na srdce Cosima sa môže zahriať, ale Sólo si stále nie je istá, či jej postava si zasluhuje takúto cenu. “Je stále dosť tajomná, ale myslím, že Shay má dobré úmysly,” povedala. “Je pekné vidieť, že táto priateľská a duchovná dievčina prišla, kto sa stane milencom Cosimy a cíti sa skvelou. Kto vie, čo sa stane v budúcnosti, ale práve teraz je to zdanlivo krásny a teplý vzťah, takže si myslím, že ľudia sa pomaly dostávajú do vlaku Cosima / Shay. “

Ksenia Solo 2
Sarah Balch pre InStyle.com

SÚVISIACE: Prečo “Edgy” New Show komplikácie je Must-Watch, podľa Star Beth Riesgraf

Napriek tomu mnohí fanúšikovia sú stále ostražití Shay-a Solo si je vedomý ich skepticizmu. “Jedna vec, ktorú počujem od ľudí, je:” Je to dobrá? Je zlá? Chystá sa niekoho vraždiť? “A na to, Solo odpovedá:” Kto vie? “Aj keď môže byť v tme, herečka má zmýšľanie o tom, čo jej osud môže byť. “Viem, že autori chcú spravodlivo spraviť a myslím, že s ňou urobia niečo nové. V minulých ročných obdobiach sa ľudia, o ktorých sme si mysleli, že boli dobrí, ukázali ako zlé – a viem, že práve teraz plánujú, čo sa stane v budúcnosti. “

Ale je tu jedna vec, ktorú môžete vylúčiť, aspoň pre zajtrajšiu epizódu. “Nie som klon,” povedal Solo. “Práve teraz je len jeden z mňa – ale kto vie, čo sa stane!”

Nalaďte do sezóny tri finále Osirotená čierna zajtra večer o 9.00 hod. EST na BBC America.

FOTOGRAFIE: Naše najobľúbenejšie módne okamihy z osemročnej čiernej sezóny 3

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

84 + = 94

map