Oscars Wish List: Šaty na dráhe, ktoré chceme vidieť na červenom koberci

Teraz, keď New York Fashion Week oficiálne skončil a všetka pozornosť je venovaná Oscarom, otázkou o každej myšlienke je, kto bude nosiť to, čo na červenom koberci? S kolekciami jeseň / zima 2015, ktoré sú stále v popredí našej mysle, sme zostavili zoznam želaní o výtvorkách, proste svedkom na dráhach.

Dobrá vec, z ktorej ste si vybrali nie je nedostatok možností. “Zdá sa byť úplne zrejmé, že návrhári tu premýšľajú o červenom koberci,” V štýle Riaditeľ módnych správ Eric Wilson píše. A naozaj sa to zdalo. Z kvapalného zlata lamé na dekadentné perové kaftány, tu sú najnovšie showstoppers čerstvé z kolekcií v New Yorku, ktoré dúfame vidieť na červenom koberci zajtra.

SÚVISIACE: Deník Erica Wilsona v prednej časti: Predstavenie celkovej zbierky Marchesy na Oscaroch Red Carpet

Drama, dráma, dráma: Peter Copping debutoval o svojej prvej zbierke pre Oscar de la Renta a večerné oblečenie bolo tak silné, že sme mohli vidieť, že niektorý z nich urobí vyhlásenie o červenom koberci, najmä o farebne zabalených klobúkoch s džínsy (nad, vľavo). Možno nie je prekvapením, že Georgina Chapman a Keren Craig z Marchesy taktiež vydali mimoriadnu zbierku hereckých postojov – duo má červený koberec na zámku! Jeden, ktorý milujeme: mätúca svetlošedá kaftan vyšívaná s vlažným pštrosím perím (správny).

spadnúť 2015 Runway Dresses at the 2015 Oscars
Getty Images (2)

Gold Stars: Michael Kors krátko odišiel z kolekcie inšpirovanej pánskou kožou 2015 s roztaveným záberom glamu – toto kvapalné zlaté lamé číslo (nad, vľavo). Oscarová inšpirácia sošky, možno? Sophie Thealletová bola takisto v čele s pôvabom, pokropila sa zlatými sametovými kúskami a zavrela výstavu so zdobenými šatami (správny).

spadnúť 2015 Runway Dresses at the 2015 Oscars
Getty Images (2)

Predné nohavice: Pre šaty, ktoré sa vyhýbajú, rizikové banda, nohavice (rastúci trend červených kobercov) sú spôsob, ako ísť. Ten, ktorý nás zachytil? Tento smiešne šéf tux, kto iný, šéf. S výnimočným dizajnom dizajnéra Jasona Wu (nad, vľavo), typická pánska uniforma vylučuje sexuálne odvolanie. A v Narcisovi Rodriguezovi, dizajnérka uzavrela svoju show s krásnym hodvábnym hodvábom, ktorý kaskádoval po chrbte, s čiernymi nohavicamisprávny). Bolo to minimalistické a elegantné – dalo by sa povedať, že sartoriálna dokonalosť sa všetko vkročí do jedného pohľadu (ahem, paging Emma Stone alebo Rosamund Pike).

SOUVISLOSTI: Look Back na Oscara Nominee Reese Witherspoon je ohromujúci červený koberec vyzerá

spadnúť 2015 Runway Dresses at the 2015 Oscars
Getty Images (2)

Svieť jasno: Dokonca aj fanúšikovia v après-ski potrebujú nádych. Pre finále, Ralph Lauren rozoslal trblietavé predpätie kvapaliny stvorenia, ktoré objíma všetky krivky (nad, vľavo). Módna obľúbená dizajnérska miláčikka Rosie Assoulin si vzala jej slávne siluety slonových kostí na nové, zvýšené výšky, keď zaviedla šermiovú žakárovú širokú nohavičku, kompletnú s obrovským lukom na chrbte (správny).

spadnúť 2015 Runway Dresses at the 2015 Oscars
Getty Images (2)

Moderné hnutie: Žiadne volánky tu! Donna Karanová prešla sofistikovane elegantnou estetikou, ktorá sa preniesla od denného oblečenia do večera, ktorá zahŕňala tento prenikavý čierny dizajn so sexy detailami, ako je strihajúca čiapka v bielom a stehná vysoká štrbina (nad, vľavo). Gilles Mendel z J. Mendela mal ten istý nápad s jednokrídlovým bielym a čiernym číslom s kovovými líniami na zdôraznenie kriviek (správny).

spadnúť 2015 Runway Dresses at the 2015 Oscars
Getty Images (2)

Divoká karta: Je to všetko alebo nič pre týchto dvoch. Sestry Mulleavy sa zhromaždili na povrchoch v rodine Rodarte, obalili ich kolekciu so sériou vzorov, ktoré boli výrazne zdobené kryštálmi, perím a flitraminad, vľavo). A Zac Posen, vždy predvádzajúci, zachránil to najlepšie na poslednú: rozsiahle kovové ružové plesové šaty (ktoré nosila jediná Naomi Campbellová), ktorá dominovala dráhe v celej svojej sláve (správny).

SÚVISIACE: Najviac úchvatné Oscary šaty niekedy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map