Oslavte Alicia Keys najnovší album sledovaním jej 7 najlepších hudobných videí, zaradených

Keď Alicia Keys prvýkrát vyrazila na hudobnú scénu v roku 2001 so svojimi punčochami a klavírom, jej unikátna klasika duše, R & B a jazz bola vytvorená pre okamžité grafy. Teraz je spevák späť (a odvážime sa povedať, lepšie než kedykoľvek predtým?) S jej šiestym albumom, Tu, dnes od RCA Records. Na počesť vydania sme sa vydali na prechádzku do pamäte a do dnešného dňa sme zostavili najlepšie hudobné videá spoločnosti Keys a potom ich zoradili podľa dôležitosti. Bez ďalšej príležitosti tu sú prvé sedem. Pripravte sa na skúsenosti s bolesťou nostalgie.

7. “Nerozhodnuteľný (Som pripravený)”

Augths-era heartthrob Chad Michael Murray hrá Keysovu neobvyklú milenku v tomto videu v roku 2009, čo z neho robí nutnosť. Ak to nestačí na predaj, pieseň bola tiež spoluvypísaná a pôvodne zaznamenaná Drakeom.

6. “Ženská hodnota”

Toto oduševnené pokračovanie v “Fallin” dáva kývnutie na speváčsky breakout hit predtým, ako začne s druhým klavírom poháňaným singlom z debutového albumu, Piesne v menšom, s bezohľadným opustením.

5. “Ak nemám teba”

“If I’m Not Got You” označuje metódu Man ako kľúčový záujem Keys, ktorého sa snaží zabrániť tomu, aby sa dostal do väzenia. Ale musíme mu poskytnúť rekvizity, ktoré pomáhajú nosiť klavír na strechu ich bytového domu – to nie je jednoduchý výkon.

4. “Nikto”

Keysova povznášajúca balada získala ocenenie Best R & B Song a najlepší ženský R & B hlasový výkon na cenu Grammy Awards 2008 a hudobné video nás núti spievať v daždi obklopený sprievodom náhodných cudzincov.

3. “Fallin” “

Náš prvý úvod do hry Keys bol tento breakout hit v roku 2001 a príslušné video komentovalo jej postavenie umelca, ktorý sa veľmi (veľmi) pozorne sleduje. Zatiaľ sme ešte niekedy zahrali tak veľmi intenzívne.

2. “Neznáš moje meno”

Klávesy hrajú servírku servírku na svojom manželke, Kasseem Deanovi, aka Swizzovi Beatzovi, v tomto videu a roztomilosť je hmatateľná.

1. “Dievča v ohni”

Hojdanie kožu-baring plodiny vrchol a beh show u nás, Keys je stelesnenie self-sebavedomá žena v tomto videu.

hrdina je dnes 4 novembra a je k dispozícii na iTunes a Amazon.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map