Osobnosti a aktivisti, ktorí sa zjednotili v súťažnom štáte Únie, aby sa postavili proti odporu programu Trump

Deň pred tým, ako prezident Trump odovzdá svoj prejav o stave Únie, sa v pondelok 29. januára plánujú zhromaždenia v New Yorku v štáte Ľudský štát únie, osobnosti ako Mark Ruffalo, aktivisti a predstavitelia politických organizácií. Cieľ? Zjednotiť sa proti programu Trumpa a podnietiť voličov, aby získali späť kongres v strednodobých voľbách. 

“V podstate je to lepšia reflexia nášho stavu únie, založeného na populistickejšom hľadisku, založenom na pohľade ľudí,” povedal Ruffalo ľudia udalosti. “Myslím, že je to dôležité, pretože máme prezidenta, ktorý má ťažkú ​​chvíľu s pravdou, ktorý má radikálny a rozvratný program a trápi obrovské množstvo času so zameraním na negatívnu a beznádej a zúfalstvo.”

“Chceme oslavovať tento okamih, v ktorom sa nachádzame v tom, čo je dnes pravdepodobne jedno z najvplyvnejších a najsilnejších a naozaj krásnych hnutí, ktoré sa v Spojených štátoch odohrávajú od hnutia za občianske práva,” pokračoval Ruffalo. udalosť ako “oslavu moci a krásy tohto hnutia, ale aj našich úspechov a zamerať sa na to, čo príde v bezprostrednej budúcnosti.”

Ďalšími účastníkmi budú Whoopi Goldberg, Cynthia Nixon, Michael Moore, Kathy Najimy, Wanda Sykes, Lee Daniels, Rosie Perez, John Leguizamo a Fisher Stevens, ako aj Andra Day and Common, ktorá bude mať svoju pieseň “Stand Up for Something “Z filmu Marshall.

Ak chcete sledovať rečníkov a počuť diskutované témy, naladiť sa na live-stream na peoplessotu.org.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 − = 20

map