Otec Meghan Markle je údajne spustený pánske oblečenie

Prečo, Thomas Markle?

Je to preto, že by ste chceli spojiť oblek, ktorý ste nenosili na svadbu, na ktorú ste sa nezúčastnili? Je to preto, že vaše roky strávil ako režisér osvetlenia Všeobecná nemocnica a Ženatý … s deťmi inšpirovala záujem o módu? Je to preto, že sa snažíte sabotovať všetko, čo vaša nádherná dcéra Meghan Markle tak tvrdo pracovala? povzdych.

Strana šesť že zjavne, Thomas – otec Meghan, 2018 neoficiálny Provocateur roka, kráľovská bolesť v zadku Buckinghamského paláca – začína … oblečenie. Áno, muž, ktorý nemôže prestať hovoriť s bulvármi o Markle a princovi Harryovi; muž, ktorý ho falšoval, aby sa pokúsil o smoking na kráľovskú svadbu; a muž, ktorý nedávno tvrdil, že nikdy nezískal pozvánku na veľký deň svojej dcéry, sa teraz rozhodne konkurovať dodávateľom oblečenia, ako napríklad Ralph Lauren, Gap, Pánske oblečenie alebo Kohl.

Tomáš Markle Lead
Youtube / odn

Strana šesť odkazuje na tweet uverejnenú nikomu iným ako kolega problematická členka Markleovej rodiny, Meghanova odcudzenej nevlastnej sestry Samantha Markle. “Tak nadšený o nové otcovstvo #clothing line pre mužov! Budeme vás informovať, “napísala na svojom súkromnom účte.

Samantha, ktorá tiež v médiách neustále rozbíja Meghan a údajne plánuje vstúpiť do Spojeného Kráľovstva Celebrity Big Brother, má tweeted veci, ktoré sa cítia trochu off-kilter predtým, takže kto vie, ako legit to oblečenie môže byť linka. Ale aj tak. Prečo pán Markle zrazu prejavuje vášeň pre módu a kto by chcel kupovať svoj tovar rovnako?

SPOJENÉ: Palácové asistenti Myslíte, že kráľovská rodina zaobchádzala so zlomenou tatikou Meghan Markle

Zatrhnutie štítku “Thomas Markle” na vašom chrbte môže znamenať, že stojíte za všetko, o čom je známy (klamá princezná Diana? No, ďakujem) a keď sa vsadíme, že chudák je veľká duša, ktorá sa len snaží zvládnuť novú slávu svojej dcéry … Thomas, mohol by si jednoducho nie?

Dobre, dobre, po chvíli veríme, že to naozaj je Konečné želanie pána Marklea stať sa módnym dizajnérom a vytvárať módne prehliadky, a potom, kto sme súdiť?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map