Otvorený list pre vlasy Michelle Williamsovej

Drahé Michelle Williams’s Hair,

Je to trochu nepríjemné, ale tu ide: už dlho som o tebe premýšľal. Pravdepodobne si ma nikdy nevšimol, ale raz som ťa videl na mojom miestnom čistiarni a ty si bol skôr nútený odvlečiť späť do krátkeho koni, pramene klesli na stranu a myslel som si samozrejme Vyzeráš to ako mimo službu.

Každopádne – odvtedy som sledoval vašu transformáciu. Ten pixie? Wow. Všimli ste si, ako všetci začali bielenie vlasov platina po tom? Bol som jedným z nich. Predstavil som vám fotku v Cannes ako inšpiráciu pre salón. Spomínam si na fotografii, ktorú si priblížil Ryanovi Goslingovi, a ja som sa úplne nezameriaval na Ryana Goslinga! To je to, ako dobre ste vyzerali! Dokonca som premýšľal o tom, že som dostal plodinu, ale nie som tak odvážny ako ty. Som z nejakého dôvodu strach, že keď odtrhnem všetky moje vlasy, zrazu sa pozriem do zrkadla a uvedomím si, že nemám kostnú štruktúru – že moja tvár je len jedným obrovským blobom s očami a nosom.

SPRIEVOD: 20 Účesy, ktoré nikdy nevypadnú zo štýlu

Bol som trochu nervózny a trochu rozrušený, keď som si všimol, že ste to vyrastal. Ale ako by som vás mohol pochybovať? Nepohodlný, kusový bob, ktorý je omietnutý po celom reklamách značky Louis Vuitton? Štýl, ktorý ste nosili kabaret? Chlapec. To sú veci, z ktorých sú vyrobené sny. A teraz – po tom, čo som dostal dosť času na to, aby som rozkvetla vlasy a rozstrihala brušku, aby som sa pokúsila viac pozrieť Bardot-y – uvažujem o tom, že si vezmem do uteráka a ešte raz prinesiem fotografiu poslednej inkarnácie do salónu.

To všetko znamená: Vykonali ste dobrú prácu pre svetlé bledé dievčatá sveta, ktoré chcú vyzerať pekne, ale aj chladné a nudné. Takže, ďakujem za to! A udržujte dobrú prácu. Budem sa pozerať, čo najhroznejším spôsobom.

milovať,
Maura

FOTKY: Michelle Williamsova zmena vyzerá

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

54 − 44 =

map