Outlander Season 2 Episode 11: 5 Times Jamie a Claire boli najdrahší

Uprostred všetkých vojen a chaosu, ktoré ich obklopujú, Outlander je Jamie a Claire Fraser (Sam Heughan a Caitriona Balfe), ktorí sa ešte stále navzájom spájajú. Dokonca aj v poslednej noci epizódy, keď je Claire prijatá britskou armádou (ktorú ochotne orchestruje zachrániť Jamieho a klan), Jamie robí všetko, čo je v jeho silách, aby ju sledoval.

Existujú nové bitky, viac cestujú cez Škótsko, život ohrozujúce prenasledovanie na koňoch a ďalšia konfrontácia s vojvodom z Sandringhama, ale stále nájdu čas na to, aby boli roztomilé. Pár gólov.

Prejdite na päť Jamieho a Claireho najslávnejších momentov z vojnovej epizódy 11. Potom si každú sobotu o 9.00 hod. ET!

7/47 - Int Lallybroch - admiration of the potatoes, Jamie furious, Charles has forged his name
Starz

Jamie šepká sladké nothings: Keď spieva Claire, Jamie jej šepká v gaelčine, že ju vždy ochráni bez ohľadu na to, čo sa stane.

Cestujú vedľa seba: Dokonca aj keď ich klan Lallybroch je prenasledovaný na koni britskou armádou, Jamie a Claire vždy jazdia čo najbližšie k sebe.

Claire sa obetuje: Keď červené kabáty obklopujú klan v opustenom dome, Claire predstiera, že je väzeň Jacobite v nádeji, že ju vezmú a zanechajú ostatných. Neustále obetuje jej blaho, aby zachránil Jamieho.

SÚVISIACA: Outlander Season 2 Episode 10: 5 Šokujúce momenty z bitky

Jamie ju nedovolí: Odmieta ju odovzdať Britskej armáde, aj keď trvá na tom. “Nájdeme sa navzájom,” hovorí Claire Jamie. “Dôverujte tomu.”

On ju sleduje akýmkoľvek možným spôsobom: Samozrejme, Jamie urobí všetko, čo je v jeho silách, aby našla svoju ženu, keď je v britskej väzbe. Dokonca nabáda Murtagh, aby s ním cestoval.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 2 =

map