Outlander Season 2 Episode 13: Najviac šokujúci moment z finále

Zachytili ste sezónu finále Outlander? Epizóda bola od začiatku do konca úplne emotívna horská dráha. A s 90 minútami zaokrúhli sezónu, zabalili ju toľko, počnúc nevyhnutnou bitkou o Culloden. Jamie a Claire Fraser (Sam Heughan a Caitriona Balfe) poznajú krutý výsledok av deň, keď sa to stane, sa ho stále pokúšajú zmeniť. Ich posledné riešenie? Jedovatý princ Charles Stuart s zvyšným žltým jazmínom, ktorý sa použil na rýchlu smrť Colluma Mackenzieho v epizóde 12.

Ich plány sú prepadnuté Dougalom Mackenziem a keď Jamie uvedomí, že sa bitka stane, vezme Claire späť na kamene. Je tehotná so svojim dieťaťom a hovorí, že v Škótsku v 18. storočí už nie je miesto pre ňu. Bojuje samozrejme, ale vediac, že ​​Jamie pravdepodobne zomrie v boji, nemá inú možnosť, ako akceptovať jej osud. srdcervúce!

Outlander 2
Starz

Cut v roku 1968. Ako sa ukázalo v epizóde 1 tejto sezóny, vrátila sa späť kamene v roku 1948 a teraz o dvadsať rokov neskôr sa vrátila do Škótska so svojou dcérou Brianna. Ako čitateľ, ktorý nie je v knihe, sme boli šokovaní, keď sme sa s Jamiem stretli s dcérou vo veku vysokej školy. Ale to nebolo samozrejme najviac šokujúce. Rovnako ako Claire hovorí, má jasne červené vlasy a prudké manémy. Skrze nejaké kopanie Bri nájde, že Frank Randall nie je jej skutočným otcom a vyžaduje, aby jej matka vysvetlila. 

SPOJENÉ: Najlepšie módne okamihy z Outlander 2. sezóna

Keď jej Claire povie pravdu, Brianna ju neverí. Až do chvíle, kedy Claire nájde fotografiu svojho starého priateľa Geillisa, živého a dobre v roku 1968, dokáže Brianne preukázať, že neklama. Geillis nájdu práve tak, ako prechádza kamene, a Bri sa stáva veriacim raz a navždy: jej otec je Jamie Fraser z 18. storočia Clan Fraser.

Outlander 1
Starz

Ale potom, tesne pred úvermi, sa najčastejšie stane: Roger Wakefield (na snímke vyššie) odhalí Claireovi, že jeho otec (reverend) zistil, že Jamie vlastne nezomrel počas bitky pri Cullodene. Claireova reakcia? “Ak je to pravda, potom sa musím vrátiť,” hovorí. Nemôžeme tomu veriť!

To je zábal na Outlander Season 2. Už odpočítavame dny do ďalšej sezóny!

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 8 =

map