Outlander Season 2 Episode 7: Jedna scéna, ktorú sme sledovali znova

Pozeral si minulú noc v novej epizóde Outlander? Ak ste ako my, pokryl si oči väčšinu hodinovej drámy. Väčšina epizód nás vlastne zanechala smutne a nahnevane. Prečo hráte so srdcom, Episode 7?

najprvvýstraha spojleraClaire (Caitriona Balfe) zrodí mŕtvo narodené dieťa a potom príde s horúčkou, ktorá ju takmer zabije. Našťastie sa majster Raymond vkrátime do charitatívnej nemocnice, aby ju zachránil, ale necháme ju sledovať, aby sa vyrovnala so smrťou jej dieťaťasrdcervúce! Potom zistíme, čo sa stane s Fergusom. Medzi týmto príbehom a Claireovým stretnutím s kráľom Francúzska nás táto epizóda rozdrvila.

Jedna konkrétna chvíľa zdvihla náš nádech: keď Claire je magický náhrdelník detekuje jed a mení farby! Keď kráľ požiada Claire, aby rozhodol o osudu pána Raymonda a sv. Germaina, dáva obom mužom potenciálne smrteľnú vôňu. Jej náhrdelník sa čierne tesne predtým, než slúži Le Comte, čo naznačuje, že nápoj, ktorý má požiť, je skutočne jedovatý (vďaka pánovi Raymondovi). Samozrejme, nechceme vidieť pekný (hoci dosť zlí) sv. Germaina zomrieť, ale bolo fascinujúce vidieť jedovatý náhrdelník v akcii. Nielenže to Claire ohýba svoju silu #girlboss a ukáže kráľovi, že je silná a nebojácna.

SÚVISIACE: Outlander Sezóna 2 – epizóda 6 Prehľad: 5 pretrvávajúcich otázok

Budúci týždeň sa Claire a Jamie vrátia späť do Škótska-finally! Pridajte sa k Starzovi každú sobotu pri 9 P.M. pre nové epizódy Outlander.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 16 = 19

map