Päť najlepších kalendárov začať v roku 2015 vpravo

Všetci máme veľké ilúzie, ktoré idú do nového roka, ale jedno z hlasujúcich rozhovorov, ktoré robíme rok čo rok, je získať (trochu) organizáciu. Kalendáre vám pomôžu dosiahnuť to, nehovoriac o tom, že máte smotanový priestor a ponúknete na začiatku každého mesiaca pekné prekvapenie. Tu je päť, ktoré vám prinesú rok na správny štart!

Záruka Dore for Rifle Paper Co. 2015 Beauté Spirálovo viazaný stolový kalendár Zaznamenali sme úžasné výtlačky spoločnosti Garance Dore a dokonca aj moreso, keď spolupracovala s kancelárskymi obrím Rifle Paper Co. pre kolekciu inšpirovanú fashionistami, vrátane súprav pre notebooky, korešpondenčné karty a tento kalendár ($ 16, riflepaperco.com) pre krásy posadnuté.

SÚVISIACE: V prípade straty za slová? Nechajte Garance Dore ‘s Chic Stacionárna kolekcia urobiť hovoriť za vás

121914-2015-kalendára-4-480.jpg
Zdvorilosť

Cukrový papier 2015 Kate Desk Calendar Cukorový papier je domovom niektorých najkrajších, ale klasicky podhodnotených kancelárskych potrieb, ako je tento najpredávanejší, písaný kalendár ($ 56, sugarpaper.com), a dokonca spolupracoval so spoločnosťou Target pre kolekciu s limitovanou edíciou s plánovačmi a kalendármi dostupný cenový bod.

121914-2015-kalendára-2-480.jpg
Zdvorilosť

Stendig kalendár Skutočný (hoci úplne cenovo dostupný) umelecký diel, Stendigov kalendár ($ 35, needupply.com) je založený na dizajne Massim Vignelli z roku 1966, ktorý v súčasnosti sídli v kolekcii dizajnu múzea moderného umenia v New Yorku.

121914-2015-kalendára-1-480.jpg
Zdvorilosť

Dierovanie stlačte Závesný fotografický kalendár Jeden z mnohých prispôsobiteľných možností Pinhole Press ($ 30, pinholepress.com) vám umožňuje vkladať fotografie svojich blízkych a robí ideálny darček pre starých rodičov, ktorí sa vždy pýtajú na viac fotiek detí!

121914-2015-kalendára-3-480.jpg
Zdvorilosť

Redcruiser 2015 Pivný / potravinový kalendár Ak hľadáte to, čo pivo bude najlepšie s týmito rybami a čipmi (alebo len ako pivo a jedlo), tento kalendár ($ 20, etsy.com), ktorý sa môže zdvojnásobiť ako umelecké výtlačky,.

SÚVISIACE: Nakupujte najlepšie prázdninové karty 2014!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map