Pamätajte si jeho meno: stretnite sa s dizajnérom Michaelom Costellom, mužom Beyoncé’s Beautiful Grammy Gown

Beyoncé nemuseli mať na červenom koberci hlavy na Grammy Awards v nedeľu večer, ale to bolo len preto, že nebola vlastne choďte dole. Avšak všetky oči boli prilepené k hviezde v druhej, ktorú si vzala na svoje miesto v prehliadke v úžasných bielych šatách. Dizajnér za najviac hovoril o vzhľad večera? 31-ročný autor dizajnér a Projektová dráha alum Michael Costello. Ako nakoniec kráľovná B skončila na plávajúcom dizajne na najväčšej hudbe? Z večierka s Diddy, ktorá to všetko začala, do tajného šatstva skryté v Costellovom dizajnovom štúdiu, odkiaľ prichádzali šaty, dal nám všetky šaty na tie nádherné šaty.

Ako sa vám na vašom šate Beyoncé na prvom mieste?Asi pred dvoma týždňami som bol na pozvánke Zlatých glóbusov Diddy a BeyoncéStylista Tu Hunter bol tam a on mi povedal, že by chcel “prísť a uvidieť ma” pre Grammys. Akonáhle sme vedeli, v ktorý deň prichádza, vychádzali sme von a kúpili sme nový luster, kúpili sme nové figuríny, začali sme pre ňu robiť nové kusy práve tam a tam! Keď prišiel, uvidel niekoľko možností, ktoré sa mu páčili, ale povedal, že chce urobiť niečo “nahého.” Takže keď sme narazili na tajnú skrýš.

Počkaj, tajné stash? povedz nám viac!Áno, je to kolekcia šiat, ktorú držíme hore na schode a nikto ju nikomu neukážeme, ale my sme to priviedli a [Hunter] bol ako, “áno!” Miloval to. Šaty ešte neboli pripravené. Zips nebol inštalovaný, výstrih nebol dokončený, ale on videl niečo v ňom a on vedel, že to bude milovať. Šaty sú súčasťou kolekcie “Winter Wonderland”, ktorú zobrazujem v New York Fashion Week – všetko [v zbierke] je do značnej miery nahé a priehľadné s krajkovými látkami; je to zima a všetky biele, s malým oko farieb.

Dajte nám šálku, ako boli vytvorené šaty. Je vyrobená z troch rôznych tkanín: bielej prekryvnej čipky, podkladovej vrstvy z niťového pletiva a rybieho pletiva za nizkou sieťkou, ktorá dáva šaty trochu úsek a podporu. Šaty sú celkom ručne šité a šité na tú nudnú iluzívnu tkaninu. Je to takmer tenký papier a nemôžete ani povedať, že je to tkanina – vyzerá to, že čipka je len plávajúce na tele. Rukávy majú jemné kvetiny, ktoré kaskádovo nadol v jednej ruke a do druhej ruky, a na zadnej strane má toto skutočne krásne štvorec vystrihnuté. Je to A-symetrická morská silueta na dne.

To je dosť zložité. Ako dlho trvalo, kým to urobil??Je ozdobený v tomto naozaj krásnom drátkovom nylonovom leme s názvom vlasy z koní (nylonové vlákno), a to je to vec, ktorá trvalo najdlhšie na šatách. Trvalo 14 hodín len preto, aby ste dostali len šnurovanie do šiat! V skutočnosti trvalo dlhšie, než sa šatka dostala do šiat, než aby sa šaty vlastne vyrábali. Celý proces trval približne tri dni.

Aká bola vaša reakcia, keď ste prvýkrát videli šaty Beyoncé na prehliadke?Začal som búkanie! Je to jedna vec, keď obliekate niekoho, kto je celebrita A-listu, ale je to celkom iná vec, keď ste taký obrovský fanúšik. Mala šaty, keď mohla nosiť niekoho iného oblečenia na svete. V tom okamihu stále žijem.

Vystavujete sa v New York Fashion Week 8. februára. Čo môžeme očakávať od zbierky?Je to téma “Zimné zázraky”. je to všetko, čo som kedy chcel vytvoriť, ale zalievaný bielymi a krásnymi kovmi. Chcela som osláviť ženské telo a dať jej krásne možnosti, nič vôbec avantgardné ani prepracované. Milujem jednoduchý a ľahký štýl. Naozaj som chcel robiť morské panely siluety, mal som trochu viac inšpirácie z filmu Americký ruch. Myslím, že uvidíte veci v zbierke, ktorá oslavuje ženské krivky, ktoré môžu mať ženy, bez ohľadu na veľkosť.

Tiež ste obliekol Skylar Grey v Grammy, v tomto báječný nahé šaty. Povedz nám o tom stvorení.To šaty sú úplne nové, je to prvá osoba, ktorá má dlhšie ako v showroomu. Dostal sa dva dni pred Grammy. Práve sme sa chystali natočiť knihu o vzhľad, jej tím videl šaty, museli to mať, a tak som ich dal! Moja obchodná partnerka a ja sme spoločne spolupracovali na týchto šatách. Je tu viac mladých ľudí; úzkošedá koža, perforovaná koža s obrovským trojuholníkovým výrezom uprostred.

Akú ženu hovorí vaše oblečenie?Myslím, že je to riskant. Myslím, že vie, že je v tejto práci horšia ako čokoľvek iné, ale snaží sa o to skromne!

Pozrite si najlepšie vyhliadky spoločnosti Beyonce v našej galérii.

ĎALŠIE: • Beyonce a Jay Z je rozkošný moment v Grammy • Pozri Beyonce je transformácia • Čo všetci nosili v roku 2014 Grammy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 − = 7

map