Pamela Anderson Legit nosil kovový Stilettos na futbalový zápas

Čo by ste nosili na športové podujatie?

Ak sa zúčastňujete záujmu o samotnú hru, typické oblečenie by mohlo zahŕňať tenisky, džínsy a možno tímový dres. Ale pre Pamelu Andersona, prechádzka na štadión je ďalšou príležitosťou, ktorá nám pripomína, že nikto sa nehodí podobne ako jej.

Vo štvrtok, 50-ročný bývalý Baywatch hviezda sa dostala na štadión Orange Vélodrome v marseille vo francúzsku, aby rozveselila futbalovú hviezdu Adil Rami, ktorá hrá počas francúzskeho klubu Olympique de Marseille a francúzskeho národného mužstva,.

Prirodzene, premenila udalosť na veľkolepú módnu prehliadku a vstúpila s jej podpisom bombashell blondínka a ružové tónované kvetinové šaty s ponorným výstrihom a stredne dlhým dizajnom. Oblečenie kričí viac večere pri Stredomorí, menej sediaci v stánkoch, ale to bolo fab.

pamela Anderson in Heels at Sports Event
PRES / Backgrid

SÚVISIACE VIDEA: Vyskúšali sme sa byť dievčenskou loptou v USA

Samozrejme, Andersonove topánky na výber nás tiež zapôsobili. Na sebe mala pár vysokoobjemových kovových čerpadiel, ktoré nás čestne spochybňujú, ako chodila po štadióne. V prípade, že zabudnete, herečka a model prešli troškou nedávnej módnej transformácie, prinášajúc hlavu-otáčavý vzhľad, ktorý určite zaujal našu pozornosť.

SPRIEVODCA: Pamela Anderson zasiahne červený koberec s 21-rok-starý syn Brandon Lee

To bol len ďalší príklad, ktorý sa dal pridať do svojho štýlového zoznamu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 79 = 89

map